Dlaczego bootcampy online są chętnie wybierane?

Bootcampy onlineBootcampy online zyskują coraz większą liczbą zwolenników na całym świecie. To doskonały sposób na naukę nowego zawodu lub po prostu zdobycie interesującej nas wiedzy. Idea bootcampów jest intensywnie propagowana przez prezydenta stanów Zjednoczonych Baracka Obamę. Dowiedz się dlaczego warto zainteresować lub podjąć naukę w tym modelu.

Bootcamp online jest wymagającym, intensywnym kursem tworzenia stron internetowych. Podczas nauki zapoznajesz się z podstawami m. in. języka HTML, CSS, czy Javascript. Szkolenia zostały tak przygotowane, aby posiadały mnóstwo zalet niezwiązanych bezpośrednio z ich głównym zadaniem, czyli wyedukowaniem w cenne umiejętności oraz wiedzę. Dowiedz się, dlaczego bootcampy online są lepsze od stacjonarnych.

Urlop? Nie trać wakacyjnego czasu!

Gdy bierzesz udział w bootcampie online nie jesteś zmuszony do wzięcia dwumiesięcznego urlopu. Wszelkie szkoleniowe wyzwania wykonujesz zdalnie z dowolnego, wybranego przez siebie miejsca. Stylowa kawiarnia, gdzie serwują pyszną kawę, a może własne domowe zacisze? Ty wybierasz. Jedyne, czego potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu. Natomiast wypracowany urlop spędź wypoczywając.

Brak dodatkowych kosztów

W cenę bootcampów online nie są wliczane dodatkowe koszty np. związane z zakwaterowaniem, żywnością czy dojazdem do miejsca kursu, bo ich po prostu nie ma! To oznacza, że płacisz tylko za wiedzę, którą zdobędziesz bez konieczności wychodzenia z domu. A zaoszczędzone pieniądze (nawet kilka tysięcy złotych) możesz wykorzystać tak jak tylko chcesz.

Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz!

Nie musisz mieszkać w Warszawie, Wrocławiu lub w innym dużym mieście, aby wziąć udział w szkoleniu. Bootcamp online zrealizujesz gdziekolwiek się znajdziesz. Proste, prawda? Ty decydujesz, kiedy jest pora na naukę. Bootcampy online zostały zaprojektowane tak, aby uczestnicy kursu mogli ustalać indywidualne tempo nauki. Wiąże się z tym nieoceniona wygoda. Nie rezygnujesz z etatu, czy też z prywatnego życia. Samodzielnie wybierasz czas pracy nad zadaniami. Czy wiesz, że wystarczy poświęcić jedynie 20 godzin w przeciągu 12 tygodni, aby opanować sztukę programowania na naprawdę przyzwoitym poziomie. Oczywiście wszystko zależy od zaangażowania i chęci.

Nauka w ojczystym języku

Pośród ludzi przebywających za granicą znajdują się tacy, którzy również chcieliby nauczyć się programowania. Jednak czasem bywa tak, że przeszkodą okazuje się zaawansowana znajomość języka obcego. Bootcampy online zostały w całości opracowane w języku polskim, dzięki czemu Polacy na obczyźnie mogą pobierać nauki w ojczystym języku.

Mentor

Każdy solidny bootcamp oferuje wsparcie mentora, którego zadaniem jest wyznaczanie celów, wspieranie ucznia i pomoc w rozwiązywaniu problemów. Indywidualne kontakty z mentorem przekładają się na lepsze efekty nauki.

Podsumowując, bootcampy online to możliwość zdobycia konkretnych umiejętności z dowolnego miejsca na świecie. To uczestnik decyduje, kiedy, w jakim zakresie i gdzie będziesz zdobywać wiedzę.

Pierwszy w Polsce

Bootcamp programistyczny oferujący naukę programowania przez internet.

Komentarze


Interfejsy użytkownika w przemyśleAutomatyka jest dzisiaj nieodłącznym elementem przemysłu,


Inteligentny domLodówka, która sama wie, czego nam brakuje, drzwi, które doskonale wiedzą, kiedy mają si


Wizualizacja danychWizualizacja danych to obecnie jeden z dynamiczniej rozwijających się trendów w za


Symulacja komputerowa Pojęcie symulacji zapożyczono do nauki z języka tradycyjnego. "Sy