Eset Mobile - Ochrona antywirusowa na androida

Ochrona antywirusowaEset Mobile to antywirus na urządzenia mobilne takie jak komórka czy tabel. Teraz z kodem rabatowym 15% taniej.

Eset Mobile Security

Firma Eset pochodzi ze Słowacji - jest producentem antywirusów wielokrotnie nagradzanych w Polsce. Otrzymują dobre oceny podczas cyklicznie przeprowadzanych testów organizowanych przez AV - test.

Eset Mobile Security to nieobciążający antywirus dedykowany na system Android, oparty technologicznie na sprawdzonym silniku Nod32.

Eset Mobile Security skanuje pliki w czasie rzeczywistym i na żądanie (w czasie rzeczywistym przy pobieraniu nowych plików czy aplikacji). Możemy ustawić dowolny harmonogram skanowania.

Antywirus dokona identyfikacji pliku, gdy będzie stanowił zagrożenie zostanie przesłany do kwarantanny. Następnie możemy sprawdzić plik i podjąć decyzję o jego przeznaczeniu.

Dodatkowo Eset Mobile Security wykorzystuje znaną funkcję Eset Live Grid - stosowaną w antywirusach przeznaczonych na komputery Desktop. Dzięki tej funkcji informacje o nowym zagrożeniu są przekazywane do chmury ESET w bardzo krótkim czasie. Natychmiast otrzymamy aktualizację bazy sygnatur, która rozpozna nawet najnowsze zagrożenia.

Eset Mobile Security for Android ciągle analizuje zainstalowane aplikacje na Twoim urządzeniu mobilnym. Sprawdzi czy konkretne programy odpowiednio chronią wykorzystywane wrażliwe dane, sprawdza także czy nie są wysyłane SMSy Premium.

Urządzenia z Androidem są w większym stopniu narażone na strony, które próbują wyłudzić wrażliwe dane, takie jak hasła czy dane kart kredytowych, niż komputery stacjonarne. Eset Mobile Security może sprawdzić, czy podczas przeglądania stron www - wyświetlana strona nie próbuje podszyć się pod inny serwer.

Decydując się na licencje w wersji Premium, która dostępna jest sklepie https://nod32sklep.pl mamy dostęp do funkcji Anti-Theft.

Przydatna opcja, która aktywuje się po wykryciu podejrzanych zachowań użytkownika.

W przypadku, gdy użytkownik wpisze (określoną ilość razy) błędny kod PIN, hasło lub symbol odblokowania, wtedy urządzenie mobilne zostanie zablokowane.

Automatycznie jest wykonane zdjęcie - zrobione z wbudowanego aparatu i przesłane na indywidualne konto: my.eset.com. Wiadomość zawiera także informację o pozycji GPS, aktualny adres IP, dane aktywnej karty SIM. Konto w serwisie My Eset pozwoli wysłać polecenie usunięcia danych lub przekaże specjalnego smsa do zgubionego lub skradzionego urządzenia.

Teraz wpisując kod rabatowy: mobile uzyskamy 15% rabatu nową roczną licencje Eset Mobile Secururity.

Komentarze


Program do tworzenia muzykiCo do tego nie ma żadnych wątpliwości. Programy służące do tworzenia m


CryptolokerJakiś czas temu na właścicieli skrzynek pocztowych padł blady strach. Pojawił się bowiem Cryptolok


Oprogramowanie OCRSłyszałeś może o programach typu OCR? Czy wiesz, jak te specjalistyczne softy ułatwi


EndomondoEndomondo, czyli grunt to dobra motywacja Sport