Blog informatyczny

Wady CMS Joomla

CMS JoomlaJoomla jest jednym z najbardziej CMS, ale jak i każdy CMS posiada woje wady, które warto jest poznać.

Więcej…

   

Szkolenia, które dają szansę na rozwój i lepszą przyszłość - ISTQB Agile

Szkolenie ISTQB AgileUczestniczenie w szkoleniach to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów na zdobycie cennych umiejętności oraz dodatkowych kwalifikacji, dzięki czemu można liczyć na wiele korzyści zarówno dla pracownika, jak również dla pracodawcy. Rozwijający się pracownicy to podstawa efektownego zespołu, który jest w stanie sprostać nowych wyzwaniom coraz to większej konkurencji na rynku.

Więcej…

   

Studia podyplomowe online - co wybrać?

Studia podyplomowe onlineCiągłe zmiany na rynku pracy powodują, że coraz więcej Polaków decyduje się na rozpoczęcie studiów podyplomowych. W ten sposób chcą nie tylko uzupełnić swoją wiedzę, ale przede wszystkim podnieść kwalifikacje zawodowe, dzięki którym zyskają uznanie w oczach pracodawcy. Chciałbyś się zapisać na takie studia, ale obawiasz się, że nie uda Ci się pogodzić nauki z pracą? Nie wiesz, czy starczy Ci czasu na cotygodniowe zjazdy? Wybierz studia podyplomowe, które w całości możesz realizować przez Internet! Poniżej podpowiadamy, które z dostępnych w Polsce "e-podyplomówek" warto studiować.

Więcej…

   

Telewizja online, czyli alternatywa dla telewizora

Telewizja onlineTelewizja online mimo, że nie wyparła jeszcze całkowicie standardowej telewizji to stale zdobywa mnóstwo zwolenników. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na dostęp do telewizji za pomocą sieci ponieważ jest to przede wszystkim niesamowicie wygodne.

Nie musisz nawet przebywać w domu, aby móc oglądać telewizję przez internet. Warto więc dowiedzieć się o niej więcej, ponieważ obecnie telewizja online może być dostępna zupełnie za darmo.

Więcej…