Internet

PIT 2016. Kiedy możesz skorzystać z ulgi na internet?

Ulga na Internet - podatek PITUlgi podatkowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród podatników. Rozliczając się z fiskusem z dochodów uzyskanych w roku poprzednim, powinieneś o nich pamiętać. Kiedy możesz skorzystać z ulgi na internet?

Więcej…

 

Jak zdobyć klienta w internecie?

Internetowy klientWielu przedsiębiorców działających za pomocą internetu zastanawia się, jak zdobyć klienta w sieci. Przy coraz większej konkurencji przestało być to łatwym celem, jednak postaramy się doradzić, jakie są skuteczne metody wyróżnienia się na tle innych witryn.

Więcej…

   

Sposoby na bezpieczne korzystanie z internetu

Bezpieczne korzystanie z internetuKorzystanie z internetu każdego dnia przynosi człowiekowi wiele korzyści. Ilość spraw, jakie dzięki niemu możemy załatwić, jest ogromna. Usprawnia wiele dziedzin ludzkiego życia.

Więcej…

 

Bankowość internetowa: jak to działa?

Bankowość internetowaJuż od kilkunastu lat banki umożliwiają swoim klientom intensywne korzystanie z opcji, jakie daje bankowość internetowa.

Choć zdecydowana większość z nas już z niej korzysta, to mało kto zdaje sobie sprawę z istoty jej działania. Wszystko opiera się o systemy informatyczne, które i tak muszą być prowadzone przez banki - gromadzą one wszystkie informacje o klientach, ich transakcjach czy wykorzystywanych produktach.

Więcej…

   

Przeglądarki internetowe

Przeglądarki internetowePrzeglądarki internetowe to oprogramowanie użytkowe z którym styka się na co dzień przeciętny użytkownik komputera. Najczęściej spotykane przeglądarki internetowe to Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera i Safari.

Co to jest przeglądarka internetowa?

Gdyby zadać to pytanie przeciętnemu internaucie, odpowiedziałby zapewne, że programem do wyświetlania stron WWW. I w zasadzie miałby rację, gdyż ta funkcja nadal pozostaje najważniejszą cechą tych programów, ale nie byłaby to oczywiście pełna odpowiedź.

Więcej…

 

7 ciekawych faktów na temat internetu

Internet - faktyO tym kiedy powstał, upowszechnił się Internet, oraz jak wiele osób korzysta z jego zasobów, czy ile funkcjonuje w sieci stron www traktuje większość artykułów opisujących ciekawostki na temat Internetu, tymczasem w poniższym artykule przyjrzymy się nieco innym aspektom sieci i wpływowi na społeczeństwo, nasze życie w XXI wieku.

Bezwzględnie Internet jest kopalnią wiedzy, która dostarcza mnóstwa informacji na już, tu i teraz.

Więcej…

   

Kłopoty z połączeniem? Jest sposób!

Kłopoty z połączeniem internetowym

Dla większości współczesnych ludzi brak sieci to poważny dramat, niewiele różniący się od braku prądu w gniazdku, wody w kranie, butów na nogach, czy innych rzeczy zazwyczaj niezbędnych nam do życia (pozwólcie jednak, że wbrew pokusom nie będziemy dalej rozwijać tych obrazowych porównań!) Są oczywiście ludzie, którzy internetu używają raz na tydzień, więc jego przejściowego braku mogą nawet nie zauważyć, ale nie oszukujmy się - należą oni do mniejszości. Zaś większość to ci, którzy przy pomocy sieci po prostu pracują i komunikują się z innymi.

Więcej…

 

Bilety online - nowa era zakupu biletów na wydarzenia?

Bilety onlinePrzeciętny Polak żyje w coraz większym pośpiechu, coraz więcej czasu spędza w pracy i coraz chętniej sięga po smartfon, aby zrobić zakupy czy skorzystać choćby z usług bankowych. Jednocześnie oczekuje także, że dostęp do nich nie będzie w żaden sposób ograniczony, bo to on, klient - konsument, ma prawo do decydowania o tym, kiedy dokona transakcji czy zakupu.

Więcej…