Porady

Reklama w portalach społecznościowych

Reklama w portalach społecznościowychPortale społecznościowe są rewelacyjnym sposobem na niedrogie, nowoczesne i przede wszystkim skuteczne reklamowanie się w sieci. Wiele z nich, na przykład wciąż popularny Facebook umożliwia stworzenie profesjonalnej strony fanów, której przedmiotem zainteresowania będzie właśnie nasza firma.

Więcej…

 

Jak zostać programistą?

ProgramowanieProgramista to jeden z zawodów w szybko rozwijającej się branży IT. Osoba znająca się na programowaniu bez trudu znajdzie pracę, w której będzie mogła się realizować. Jednak, zanim tak się stanie, przyszły programista musi zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności.

Więcej…

   

Regulservis - naprawy komputerów

Naprawy komputerówNagle przestał Ci działać komputer? Może zalałeś go wodą i padła płyta główna? Zepsuł Ci się zasilacz? Nastąpiła awaria karty graficznej? Cokolwiek się stało z Twoim laptopem, u nas nigdy nie usłyszysz, że to Twoja wina. Naprawa sprzętu Ci się opłaci, jeśli tylko oddasz go w ręce Regulservis. Nasze ceny wahają się już od 50zł.

Więcej…

 

Jak sprawić, żeby klient powiedział "TAK" dla usługi SEO

Usługi SEOPrzekonanie klienta do skorzystania z oferowanych przez nas usług, wymaga wysokich umiejętności perswazji, a przede wszystkim ukazania jasno sprecyzowanych korzyści, które klient może osiągnąć.

Jaka jest skuteczna metoda przekonania potencjalnego klienta do skorzystania z usługi SEO?

Więcej…

   

Jak wybrać toner do drukarki laserowej i czym warto się sugerować?

KomputerMyśląc o zakupie danego modelu drukarki laserowej trzeba zwrócić szczególną uwagę na pasujące do niej materiały eksploatacyjne, takie jak tonery i bębny. Toner to inaczej mówiąc proszek, który należy regularnie uzupełniać by drukarka spełniała swoją funkcję. Natomiast światłoczuły bęben jest kluczowym elementem, który odpowiada za właściwą pracę i odpowiednią jakość wydruku kopiarek laserowych.

Więcej…

 

Praca przy komputerze - negatywne skutki i ich niwelowanie

Praca przy komputerzePraca przy komputerze -  negatywne skutki i ich niwelowanie

W XXI wieku technologia informacyjna dynamicznie się rozwija, w związku z czym wiele osób korzysta z komputera przez kilka, a nawet kilkanaście godzin dziennie. Mało jednak osób zdaje sobie sprawę ze skutków ubocznych, które mogą doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.

Więcej…

   

Jak czyścić komputery? Mały poradnik dla każdego

Jak czyścić komputery?Jak czyścić komputery? Mały poradnik dla każdego

Komputery zajmują ważne miejsce nie tylko w naszych biurach, ale i w domach. Pomagają nam w pracy i nauce, są też źródłem dobrej zabawy. Niestety, komputery lubią się brudzić, a znajdujące się na nich bakterie bardzo szybko trafiają na nasze ręce, a stąd - do wnętrza naszego organizmu.

Więcej…

 

Cyberprzemoc. Jak ustrzec przed nią dziecko?

CyberprzemocW dobie internetu dzieci i młodzież narażone są na nowy rodzaj przemocy, który jeszcze kilkanaście lat temu nie istniał. Mowa oczywiście o cyberprzemocy, którą określa się jako przemoc z użyciem mediów elektronicznych, przede wszystkim Internetu i telefonów komórkowych.

Więcej…