Oprogramowanie

Eset Mobile - Ochrona antywirusowa na androida

Ochrona antywirusowaEset Mobile to antywirus na urządzenia mobilne takie jak komórka czy tabel. Teraz z kodem rabatowym 15% taniej.

Więcej…

 

Najlepsze programy do tworzenia muzyki

Program do tworzenia muzykiCo do tego nie ma żadnych wątpliwości. Programy służące do tworzenia muzyki to na pewno innowacyjna technologia w zakresie oprogramowania multimedialnego. Za sprawą dużej ilości funkcji oraz możliwości można je wykorzystać chcąc skomponować profesjonalną muzykę.

Więcej…

   

Co to jest Cryptoloker i jak się przed nim bronić?

CryptolokerJakiś czas temu na właścicieli skrzynek pocztowych padł blady strach. Pojawił się bowiem Cryptoloker - program, który kradnie pliki z komputera, następnie automatycznie je szyfruje, a za ich odszyfrowanie żąda… okupu. Jak się przed nim obronić? I co zrobić, gdy nasze pliki zostaną już zaatakowane?

Więcej…

 

Oprogramowanie OCR - czym jest i do czego służy?

Oprogramowanie OCRSłyszałeś może o programach typu OCR? Czy wiesz, jak te specjalistyczne softy ułatwiają pracę podczas konwersji i odczytu zdjęć tekstu? Jeśli nie - koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem!

Więcej…

   

Endomondo, czyli grunt to dobra motywacja

EndomondoEndomondo, czyli grunt to dobra motywacja

Sport to zdrowie: tego chyba nie trzeba nikomu powtarzać. Jak tu jednak przekonać się do regularnej aktywności fizycznej, kiedy natłok obowiązków nie pozwala nawet na spokojne spożywanie posiłków? Bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z nowoczesnej aplikacji Endomondo, pozwalającej na monitorowanie swoich postępów sportowych, jak również podejmowanie wyzwań ze znajomymi, co stanowi dodatkową motywację.

Więcej…

 

Program Adobe Acrobat Reader w pigułce

Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader to program komputerowy, który w ostatnich latach zyskał ogromną popularność. Ta darmowa przeglądarka plików zapisanych w formacie PDF jest wykorzystywana zarówno przez użytkowników domowych, jak i w biurach. W Internecie wiele dokumentów czy też e-booków dostępnych jest w tym właśnie formacie, zatem program Adobe Acrobat Reader jest niezbędny do ich odczytania.

Więcej…