Samsung Galaxy A5 - nowy wymiar technologii

Samsung Galaxy A5Nowy Galaxy A5 to świetny telefon o niemal nieograniczonych możliwościach. Wykorzystanie zdobyczy technologii oraz sprytnych rozwiązań zaowocowało premierą smartfona doskonałego.

Azjatycki geniusz w branży elektronicznej

Samsung to jedna z najstarszych firm elektronicznych, jaka działa do dnia dzisiejszego. Koncert zainwestował w tę gałąź gospodarki w latach sześćdziesiątych, jednak swoją działalność rozpoczął już 30 lat wcześniej. Przez cały okres funkcjonowania należał do czołówki producentów wszelkiego rodzaju elektroniki, choć oczywiście z biegiem lat zmieniał się oferowany asortyment. Dawniej były to przede wszystkim radia, następnie telewizory, teraz królują komputery przenośne oraz smartfony.

Tak duże doświadczenie w branży pozwala Samsungowi na stosowanie szeregu innowacyjnych technologii, które niejednokrotnie wyznaczają przy tym nowe trendy na rynku. Wszystko to pozwoliło na zbudowanie pozytywnego i stabilnego wizerunku marki, który od lat budzi zaufanie użytkowników. Między innymi to też Samsung wpłynął na zmianę postrzegania azjatyckich produktów elektronicznych, które jeszcze do niedawna kojarzyły się nie tylko z niską ceną, lecz również, albo przede wszystkim z niską jakością.

Dziś Samsung to jeden ze światowych gigantów w przemyśle elektronicznym. Każdego roku wyczekiwane są premiery nowych produktów, a firma cieszy się niesłabnącym zaufaniem. Jedną z bardziej interesujących propozycji na smartfonowym rynku jest kolejny przedstawiciel kultowej już rodziny telefonów Galaxy, czyli A5. Samsung Galaxy A5 to klasowe urządzenie o znakomicie dobranych parametrach, które znajduje się ofertach największych operatorów komórkowych w kraju, w tym również T-Mobile. Przedstawiciel klasy premium bez trudu spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Mocny i szybki procesor

Ten element jest jednocześnie sercem i mózgiem każdego smartfona. Zawiaduje całą jego pracą i bezpośrednio reguluje szybkość działania oraz bezawaryjność. W przypadku Galaxy A5 to wydajna jednostka Samsung Exynos 7880 z ośmioma rdzeniami. Częstotliwość taktowania wynosi 1,9 GHz. Urządzenie wzbogacono także aż o 3 GB pamięci RAM.

Tak wyśrubowane parametry pozwalają na jednoczesną obsługę wielu programów i szybkie przeglądanie stron internetowych. Całość spaja system Android, który dysponuje przejrzystym i intuicyjnym interfejsem. Kolejne poziomy menu wyświetlają się bardzo sprawnie, a czas reakcji po dotknięciu wyświetlacza zadowoli nawet najbardziej niecierpliwych.

Klasowy wyświetlacz i multimedia w Samsungu Galaxy A5

Bardzo mocną stroną nowego telefonu od Samsunga jest jego wyświetlacz. Przekątna wynosi 5,2 cala, co z powodzeniem pozwala na oglądanie filmów oraz komfortową obsługę mediów społecznościowych. W całości został wykonany w technice S-AMOLED, co gwarantuje doskonałą jakość obrazu oraz trwałość. Wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 1080x1920 pikseli.

Oba zamontowane aparaty posiadają matrycę 16 Mpix, dzięki czemu możesz poczuć się niczym profesjonalny fotograf. Wyraziste, ostre barwy, znakomity kontrast, doskonale dobrana lampa błyskowa - wszystko to pozwala na wykonywanie zdjęć m.in. w warunkach słabego oświetlenia. Nie można zapomnieć o możliwości nagrywania materiałów wideo w jakości HD. Dzięki temu zapiszesz w pamięci telefonu wiele wspomnień, do których wrócisz za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Ponadto Galaxy A5 posiada autofocus, intuicyjny tryb zdjęć panoramicznych czy opcję wykrywania i rozpoznawania twarzy.

Konstruktorzy Samsunga Galaxy A5 dołożyli wszelkich starań, aby jakość emitowanego dźwięku wprowadzić na nowy poziom. Różnica dostrzegalna jest zarówno przy prowadzeniu rozmów telefonicznych, jak i podczas słuchania muzyki. Utwór ulubionego artysty brzmi niczym wykonanie na żywo (m.in. dzięki doskonałej redukcji szumów).

Komentarze


Huawei Y6 II CompactNiedrogi telefon, który dostępny jest w różnorodnych ofertach od renomowanego produce


Etui do smartfonaEtui jest bardzo ważnym oraz niezbędnym akcesorium, które powinien mieć każdy p


System androidMobilne urządzenia cieszą się coraz większą popularnością. Są to różnego rodzaju smartfony,


iPhone 77 września Apple pokazało światu swoje najnowsze i najlepsze w historii smartfony, czyli iPhone 7