Sprzęt

Najnowsze głośniki Bluetooth

Głośniki BluetoothMożesz zabrać go ze sobą wszędzie. I słuchać muzyki na rowerze, na pikniku w parku czy na imprezie na basenie. Jest lekki i smukły, więc z łatwością zmieścisz go w swojej kieszeni. Przenośny głośnik Bluetooth to hit nadchodzącego lata.

Więcej…

 

Inteligentne urządzenia dla domu

Inteligentne urządzenia dla domuNowoczesna technologia staje się coraz przydatniejsza w codziennym życiu. Większość dziedzin życia polega w mniejszym lub większym stopniu na różnorodnych urządzeniach które pozwalają na komfort. Domy, mieszkania można wyposażyć w inteligentne urządzenia dzięki czemu nie tylko będzie się żyło lżej ale również uzyska się liczne korzyści choćby finansowe. Warto przyjrzeć się bliżej takowym urządzeniom i zadecydować które z nich mogą zostać wykorzystane.

Więcej…

   

Zalety dysku SSD

Dysk SSDCoraz więcej osób rezygnuje z dysków HDD, wybierając nowoczesnego zastępcę: dysk SSD. Gadżet ten pozbawiony jest elementów mechanicznych i dzięki wytrzymałej obudowie, gwarantuje dużą wytrzymałość produktu.

Więcej…

 

Kupujemy pamięć RAM do laptopa - o czym powinniśmy pamiętać?

Pamięc RAM do laptopaKupując nowy komputer zwykle nie zakładamy szybkiej konieczności jego modernizacji. W niektórych sytuacjach taka drobna modernizacja może okazać się jednak bardzo korzystna. Sprzęt będzie pracował bardziej wydajnie i stabilnie, a to wpłynie na komfort naszej codziennej pracy. Oczywiście w przypadku laptopów zakres modernizacji sprzętu jest zwykle mocno ograniczony.

Więcej…

   

Dlaczego zasilacze muszą być solidne?

Solidność zasilaczyChoć wielu osobom wydaje się, że zasilacz to jedynie jedna z wielu części składowych komputera, telefonu komórkowego, czy też kasy fiskalnej, eksperci przestrzegają przed takim podejściem zwracając uwagę na to, że może ono pociągać za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Owszem, istnieją elementy wspomnianych urządzeń, które wymagają od nas większych nakładów finansowych, ich bezpieczeństwo w dużej mierze zależy jednak od tego, jaki zasilacz wybierzemy.

Więcej…

 

Monitory dotykowe - zasada działania, zastosowanie, przemysł

Monitor dotykowy w przemyśleNowe rozwiązania technologiczne - monitory dotykowe

Technologia detekcji dotyku wykorzystywana jest na coraz szerszą skalę. Producenci monitorów eksperymentują z różnorodnymi rozwiązaniami w tej dziedzinie, poszukując najbardziej optymalnego i funkcjonalnego systemu dotykowego.

Więcej…