Strony internetowe

Filtr Google - jak go rozpoznać i usunąć?

Filtr GoogleKara w postaci filtra to sposób, w jaki Google walczy z pozycjonerami stosującymi praktyki niezgodne z regulaminem wyszukiwarki. Ukryte przekierowania, linki niskiej jakości czy też duplikacja treści - to tylko kilka powodów, dla których nasza strona może zostać ukarana obniżeniem pozycji. Jak się chronić przed filtrem Google? Jak się go pozbyć i powrócić na wysoką pozycję w wyszukiwarce? I czym dokładnie różni się filtr od bana oraz filtr ręczny od algorytmicznego? Zapraszamy do lektury, w której odpowiadamy na te pytania i rozwiewamy wszystkie wątpliwości.

Więcej…

 

Dzień Wikipedii - o co chodzi i jak to się zaczęło?

Dzień WikipediiNie wyobrażamy sobie życia bez wujka Google. W pole wyszukiwania wpisujemy niemal wszystko - sprawdzamy w nim informacje medyczne, nieznane terminy i obcojęzyczne słówka. Bez niego nie znaleźlibyśmy wielu mniej lub bardziej pożytecznych informacji. Oczywiście niekwestionowaną królową internetowej wiedzy jest Wikipedia - wolna elektroniczna encyklopedia, dostępna w niemal każdym języku świata.

Więcej…

   

11 błędów napisania treści do strony www

Teksty na stronie WWWProjektowanie strony www jest zadaniem wymagającym znacznego nakładu pracy, doświadczenia i przede wszystkim wiedzy. Eksperci napiszą stronę tak, aby współgrała z zasadami SEO, dzięki czemu witryna o wiele łatwiej zaistnieje w wyszukiwarce. Oczywiście, stronę możemy napisać samodzielnie, jednakże w tym wypadku, warto poznać błędy, które zaburzają cały proces pozycjonowania strony w Internecie.

Więcej…

 

Wielostronna funkcjonalność strony WWW

Funkcjonalność strony wwwPierwszym krokiem, jakim powinieneś zrobić po otworzeniu firmy to założyć własną stronę internetową. Wiadomo jest ich miliony, ale lokalni potencjalni klienci którzy surfują po internecie, może szukają właśnie Twojej firmy?

Więcej…

   

Tworzenie sklepów internetowych

Sklepy internetoweSklepy internetowe pojawiają się wszędzie i to nie powinno nikogo dziwić, ponieważ Internet jest obecnie nieodłączną częścią naszego życia. Jednak tworzenie sklepów internetowych może wydawać się przytłaczającym zadaniem, zwłaszcza dla tych z nas, którzy nie potrafią nawet korzystać z Facebooka w prawidłowy sposób. Niemniej jednak okazuje się, że nie trzeba być tech-geniuszem, aby uruchomić sklep internetowy, a oto kilka prostych sposobów, jak można to zrobić.

Więcej…

 

Ankieta na firmowej stronie internetowej - stworzysz ją samodzielnie!

Ankieta na stronie internetowejChcesz dowiedzieć się, co użytkownicy sądzą o twojej stronie internetowej? Zależy ci na tym, aby uzyskać informacje o określonych produktach w celu ich udoskonalenia? W takim przypadku warto zaimplementować na niej ankietę internetową - teraz to naprawdę bardzo proste i można również zrobić to samemu!

Więcej…