Telefonia internetowa

Telefonia internetowa VoIP - zalety i wady

Telefonia internetowa VoIP

XXI wiek przyniósł nam przede wszystkim ogromne możliwości technologiczne które mają ułatwiać na prace czy życie. Jeszcze ie tak dawno tradycyjny telefon stacjonarny wydawał się być niezastąpionym narzędziem pracy w wielu firmach.

Dzisiaj jednak nowoczesne rozwiązania technologiczne proponują coś lepszego, bardziej nowoczesnego i o wiele tańszego. Otóż telefonia internetowa będąca coraz bardziej popularna niesie za sobą wiele możliwości ale przede wszystkim dużą redukcje kosztów połączeń telefoniczny oraz możliwość korzystania z własnego numeru na całym świecie bez żadnych dodatkowych kosztów.

Więcej…

 

Ekspansja telefonii internetowej

Telefonia internetowa

Ogromna ekspansja telefonii internetowej stanowi dzisiaj poważne zagrożenie dla istnienia tradycyjnych linii telefonicznych. Telefon internetowy to przede wszystkim tańsze rozwiązanie ale również bardziej wygodne.

Coraz więcej operatorów telefonii internetowej oferuje rozmowy za darmo i atrakcyjne ceny połączeń co powoduje, że stacjonarne telefony wkrótce mogą odejść w zapomnienie. Już dzisiaj coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnych usług telekomunikacyjnych właśnie na rzecz telefonii internetowej albo komórkowej. Co nie wróży dobrze firmom telekomunikacyjnym.

Więcej…

   

Operatorzy VoIP

Operatorzy VoIPOd jakiegoś czasu VoIP to jedna z nowszych technologii, umożliwiająca komunikację między ludźmi, przy wykorzystaniu łącza internetowego i dedykowanych protokołów IP. Generalnie telefon internetowy to głównie transmisja głosu, ale daje on również możliwość wysyłania obrazów i faksów.

Więcej…

 

Wirtualny numer telefonu

Wirtualny numer telefonu

Co tak naprawdę może dać wirtualny numer telefonu? Otóż przede wszystkim o wiele tańsze połączenia telefoniczne niż w przypadku tradycyjnej telefonii. Dzieje się tak dlatego, że operatorzy interierowi nie ponoszą kosztów związanych z utrzymaniem czy rozbudową infrastruktury.

Dlatego proponują niezwykle korzystne ceny jeżeli chodzi o połączenia międzynarodowe czy do sieci komórkowych. Natomiast połączenia wewnątrz sieci są z reguły darmowe. Klienci maja do wyboru kilka pakietów które mogą dopasować do swoich potrzeb.

Więcej…

   

Telefonia internetowa - to się opłaca

Telefonia internetowaTelefonia internetowa, zwana również telefonią VoIP, zdobywa coraz większą popularność, zarówno wśród użytkowników indywidualnych, jak i klientów firmowych.

Nic dziwnego - za sukcesem technologii stoją niezwykłe możliwości, jakie daje ona swoim użytkownikom oraz wyjątkowo niskie koszty, które pozwoliły operatorem na stworzenie atrakcyjnych ofert abonamentowych.

Więcej…