Urządzenia mobilne

Samsung Galaxy A5 - nowy wymiar technologii

Samsung Galaxy A5Nowy Galaxy A5 to świetny telefon o niemal nieograniczonych możliwościach. Wykorzystanie zdobyczy technologii oraz sprytnych rozwiązań zaowocowało premierą smartfona doskonałego.

Więcej…

 

Huawei Y6 II Compact - budżetowy smartfon

Huawei Y6 II CompactNiedrogi telefon, który dostępny jest w różnorodnych ofertach od renomowanego producenta? W tym roku premierę na europejskim rynku miał Huawei Y6 II Compact.

Więcej…

   

Jakie etui do smartfona wybrać?

Etui do smartfonaEtui jest bardzo ważnym oraz niezbędnym akcesorium, które powinien mieć każdy posiadacz smartfona. Dlaczego? Etui  zabezpiecza urządzenie przed upadkami i pozwala mu działać dłużej bez napraw, obić czy rys, a za niewielką sumę możemy zapomnieć o drogich usługach serwisantów. Jakie etui wybrać? Najbardziej zależy to od waszych potrzeb, tak abyście mogli korzystać ze sprzętu komfortowo. Poniżej znajdziecie opis rodzajów etui oraz kilka porad, które mogą wam pomóc przy wyborze.

Więcej…

 

Android czy iOS plusy i minusy obu systemów

System androidMobilne urządzenia cieszą się coraz większą popularnością. Są to różnego rodzaju smartfony, tablety i tym podobne urządzenia. Telefony komórkowe wchodziły długo. Ale kiedy już weszły to zagościły u nas na dobre. Urządzenia te rozrosły się do miary mikrotelefonów. Tak, to sprawne, wielofunkcyjne urządzenia, która pozwalają nam na bardzo dużo. Dzięki nim możemy łatwo i przyjemnie spędzać wolny czas i rozmawiać ze znajomymi.

Więcej…

   

iPhone 7 - przegląd najważniejszych funkcji i zmian wobec poprzedników

iPhone 77 września Apple pokazało światu swoje najnowsze i najlepsze w historii smartfony, czyli iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus. Firma słynie raczej z powolnej ewolucji swoich sprzętów niż wielkich rewolucji, które zazwyczaj pokazuje co 2 lata. Czy najnowszy sprzęt Apple jest rewolucją, a może jednak ewolucją dowiecie się w poniższym artykule.

Więcej…

 

Najlepsze pomysły na aplikacje mobilne

Aplikacje mobilnePatrząc na rozmaite rankingi najpopularniejszych aplikacji mobilnych można zauważyć, że istnieje wiele różnych kategorii i sposobów mierzenia tego sukcesu. Na pewno wskaźnikiem mówiącym wprost o komercyjnym sukcesie danej aplikacji jest ilość pobrań i jest to również informacja najbardziej eksponowana przez wszystkie sklepy z aplikacjami.

Więcej…