Wybieramy własne kino domowe

Wybieramy własne kino domoweChoć duża część z nas przyzwyczaiła się już do oglądania filmów z komputera, to jednak trzeba przyznać, że nic nie zapewni tak dobrej jakości dźwięku, jak dobrze dobrane kino domowe.

Wybór najodpowiedniejszego dla naszych potrzeb zestawu może okazać się jednak dość karkołomny. Dlatego, aby ułatwić podjęcie decyzji, przedstawiamy cztery najpopularniejsze modele kina domowego według Skąpiec.pl.

Samsung HT-F6550W, cena od 2049 złotych

Zestaw ten składa się z amplitunera, głośników w systemie 5.1 (dwa głośniki przednie, dwa satelitarne, głośnik centralny i subwoofer) oraz odtwarzacza BluRay. Doskonałą jakość sygnału zapewnia dekoder Dolby True HD. Przez łącze peryferyjne do zestawu podłączyć można zewnętrzną pamięć USB lub odtwarzacz MP3. Urządzenie ma łączną moc 1000 W. Dodatkowo, składające się na zestaw głośniki są bezprzewodowe, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się o psujące wygląd wnętrza kable.

Samsung HT-F5550 3D, cena od 1199 złotych

Kolejny popularny zestaw kina domowego od Samsung. Składa się dokładnie z tych samych elementów, co GT-F6550W. Urządzenie zostało wyposażone w system Crystal Clear Amplifier, który maksymalnie zmniejsza zniekształcenia dźwięku. Dzięki funkcji Smart Hub sprzęt udostępnia wszystkie zasoby online naszemu domowemu centrum rozrywki. Z kolei AllShare pozwala na udostępnienie odtwarzanych plików innym użytkownikom programu.

Sony BDV-N9100 3D, cena od 3138 złotych

Trzeci w zestawieniu produkt to także typowy system 5.1. Co w takim razie go wyróżnia? Przede wszystkim zastosowanie technologii głośników wypełnionych cieczą magnetoreologiczną, która z jednej strony zapewnia wysoką jakość dźwięku, a z drugiej – bardzo estetyczny wygląd sprzętu. Kino domowe bez problemu włączymy też przy pomocy smartfonu lub tabletu. O jakość obrazu zadbają z kolei rozdzielczość czterokrotnie większa niż zwykłe Full HD, a także funkcja Triluminos Colour.

Samsung HT-F5500 3D, cena od 990 złotych

Numer czwarty to kolejne urządzenie marki Samsung. Dzięki zaawansowanemu kodekowi DTS Neo:Fusion sprawi, że pokój zamieni się w prawdziwą salę kinową. Podobnie jak poprzednie zestawy, składa się z pięciu głośników i subwoofera, a jego maksymalna moc wyjściowa to 1000 W.


GrafikaGrafika jest rodzajem sztuki plastycznej, występującym obok malarstwa, rzeźby i rysunku. Obejmuje ona różn


Formaty plików grafiki wektorowejGrafika wektorowa - formaty plików grafiki wektorowej


Blu-Ray w PolsceJednym z najgorętszych tematów w branży technologicznej, nie tylko na świecie, ale również w Pol