Zarabiaj pieniądze, siedząc w internecie

Zarabianie w internecieSzacunkowe dane wskazują, że w ubiegłym roku na świecie liczba internautów na całym świecie przekroczyła 3 miliardy. Za trzy lata sięgnie ona 3,6 miliarda. Tylko w naszym kraju z internetu przynajmniej raz w miesiącu korzysta 22,9 miliona osób.

Jeśli czytasz ten artykuł, to oznacza, że zaliczasz się do tej grupy. Czy wpadłeś na pomysł, że siedząc w internecie, przeglądając strony internetowe i dobrze się przy tym bawiąc, możesz równocześnie zarabiać? W bardzo prosty sposób, przez klikanie w reklamy.

To był też i mój pomysł na szybki zarobek w internecie, ale niestety okazało się, że to jest to wszystko takie proste i przyjemne jak może być w obecnych czasach.

Jak działa zarabianie przez klikanie?

To bardzo proste. Tak proste, że aż może się wydawać mało realne. A jednak! Zarabianie za klikanie zaczęło zyskiwać popularność już kilkanaście lat temu, a ogłoszenia pod tytułem "zarabianie przez klikanie" kusiły internautów łatwym zarobkiem. Żeby zacząć zarabiać, wystarczyło nieco zmienić swoje sieciowe nawyki i zamiast odruchowo zamykać wyświetlające się reklamy, po prostu w nie klikać. W końcu reklamodawcom zależy, aby ich reklamy trafiły do jak najszerszego grona odbiorców i są gotowi za to zapłacić.

Oczywiście nie chodzi o klikanie w reklamy wyświetlanie na pierwszych lepszych stronach internetowych które oglądamy, a chodziło o dołączenie do sieci reklamowej, która otrzymuje wynagrodzenie od swoich reklamodawców za reklamowanie ich produktów, generowanie ruchu na ich strony.

W internecie (i nie tylko) reklama jest źródłem handlu! Większość internautów ignoruje reklamy, ewentualnie traktuje je jako zło konieczne. Część uważa je za zbyt nachalne i patrzy na nie niechętnym okiem. Wielu internautów stosuje nawet specjalne oprogramowanie do blogowania reklam tzw. ad blocki.

Tymczasem reklamy mogą być źródłem zarobku.

Zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe

Niestety, bardzo szybko okazało się, że wiele z tych ofert to zwykłe naciąganie naiwnych. Użytkownicy klikali w reklamy i pilnie wypełniali ankiety, pieniądze gromadziły się na ich wirtualnych kontach i wszystko było w porządku do momentu, kiedy chcieli je w końcu wypłacić. Wówczas firma nagle znikała. Czasami konta bardzo aktywnych uczestników programu, którzy sporo zarobili, po prostu zamykano. W efekcie, wielu internautów, dających się wciągnąć do programów oferowanych przez różne firmy, doszło do wniosku, że zarabianie przez klikanie to jedno wielkie oszustwo.

Sam zaczynałem swoją przygodę w e-biznesie właśnie od firm oferujących wynagrodzenie za klikanie w reklamy oraz wypełnianie ankiet. Niestety konta były zamykane, a środki nigdy nie wypłacane i tak w bardzo szybki sposób około 10 lat temu moja przygoda z zarabianiem przez klikanie zakończyła się.

A jednak się kręci!

Tymczasem reklamy naprawdę mogą być źródłem zarobku. W ciągu kilkunastu lat branża zdążyła się ucywilizować. Rzecz w tym, aby wybrać rzetelną i sprawdzoną ofertę. Przykładem takiej oferty jest model zarabiania w Traffic Monsson, firmie działającej od 2014. Jak wynika z doświadczeń osób współpracujących z tą firmą przez klikanie w reklamy wypłaca ona zgromadzone pieniądze. Stawki za klikanie są zróżnicowane, a przychody można zwiększyć budując zespół profesjonalnych klikaczy.

Wniosek jest prosty - zarabianie przez klikanie jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć, z jaką firmą warto współpracować.

Sławek z Traffic Monsoon Polska.

Komentarze


Programy partnerskieZarabianie w programach partnerskich to jedna z najpopularniejszych form zarabia


Zarabianie na bloguPrzewodnik blogger'a.


Zarabianie w InternecieZarabianie w Internecie


Sprzedaż rzeczy w InternecieInternet daje nam możliwość zarabiania na rożnego rodzaju sposoby.