5 korzyści płynących z systemu ratalnego online

System ratalny onlineSystemy ratalne stały się popularną formą finansowania różnego rodzaju kosztownych produktów, na które klienci nie zawsze mogą sobie pozwolić z uwagi na ograniczone możliwości finansowe. Jednak wiele osób boi się tego rozwiązania. Czy słusznie? Poznaj 5 korzyści, które daje system ratalny online!

System ratalny online. Jakie korzyści może dać klientom i właścicielom sklepów?

Istnieje co najmniej 5 zalet systemu ratalnego online - zarówno dla klienta, jak i sklepu. Należą do nich między innymi:

  • Szybka decyzja, szybka informacja. Klient wypełnia wniosek o udzielenie możliwości opłaty za zakupy w systemie ratalnym drogą internetową. Już po 15 minutach od przesłania wniosku może liczyć na odpowiedź banku z decyzją, czy będzie mógł skorzystać z tej opcji.
  • Elastyczny tryb spłaty zobowiązania. Klient może niezwłocznie zakupić produkty, na których mu zależy, jednak decyzję o sposobie opłacenia zakupów podejmuje w dalszej kolejności. W zależności od tego, jakie są jego możliwości finansowe, ustala wygodną dla siebie liczbę rat i kwotę pojedynczej wpłaty - w taki sposób, by nie nadszarpnąć swojego budżetu.
  • Zero ukrytych kosztów. Zakupy w systemie ratalnym online wiążą się nie tylko z pełną przejrzystością ponoszonych kosztów, ale również z brakiem dodatkowych zawiłości i pobocznych opłat.
  • Współpraca z popularnymi bankami. Na tej płaszczyźnie nie istnieje praktycznie jakiekolwiek ograniczenie w zakresie możliwości finansowania zakupów w systemie ratalnym. System obsługiwany jest przez wszystkie banki działające na terenie Polski.
  • Większa liczba zamówień. Porzucone koszyki to zmora Twojego sklepu? Dogodne finansowanie w ratach online może skłonić Twoich klientów do dokonania zakupów mimo braku środków.

System ratalny online

Raty online to procedura, która jest niezwykle korzystna dla klientów sklepów internetowych, ale ponadto nie pozostawia właściciela sklepu bez gotówki. Proces przebiega sprawnie i szybko, a co za tym idzie jest atrakcyjny i coraz częściej wybierany przez klientów sklepów. Jeżeli czujesz, że sprawdzi się także w Twoim sklepie, zapoznaj się z ofertą Blue Media. Wejdź na https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i sprawdź, jak w prosty sposób możesz przystosować swój sklep do usługi rat online.

Komentarze