AirPods Pro, Max, a może zwykłe? Które słuchawki Apple wybrać?

Słuchawki AirPodsApple AirPods to nowoczesny sprzęt, który znacząco zmienił trendy w branży słuchawkowej. Mimo tego, iż jest to produkt z wysokiej półki cenowej, cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Apple oferuje swoje słuchawki w trzech liniach: zwykłe, Pro oraz Max. Czym się one różnią? Fenomen słuchawek AirPods omawiamy w poniższym artykule.

Apple AirPods - czym spowodowana jest wielka popularność tych słuchawek?

Marka Apple AirPods pojawiła się na rynku w 2016 roku. Była to prawdziwa rewolucja na rynku, ponieważ są to słuchawki bez kabla, które nie są ze sobą w żaden sposób połączone. Wykorzystują one technologię bluetooth, co jest ogromnym ułatwieniem dla osób, które nie lubią tracić czasu na rozplątywanie kabli. Dodatkowym atutem słuchawek Apple AirPods jest bardzo wysoka jakość dźwięku.

Ponadto są one właściwie wyważone, dzięki czemu nie ma obaw, że słuchawki wypadną z ucha. Uszy nie męczą się nawet w wyniku długotrwałego słuchania muzyki. Słuchawki są wyposażone w funkcję szybkiego ładowania, a sterowanie nimi jest wyjątkowo proste - wszystko za sprawą aplikacji Apple Watch. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może podpiąć słuchawki do dowolnie wybranego przez siebie urządzenia. Wraz z upływem czasu Apple wprowadziło na rynek trzy kategorie AirPods: standardową, Max oraz Pro. Czym się one różnią?

Pro, Max, standardowe - podstawowe rozróżnienie słuchawek AirPods

W ramach marki Apple AirPods klienci mogą zaopatrywać się w urządzenia z trzech różnych kategorii. Są one następujące:

  • Apple AirPods Pro - słuchawki dokanałowe,
  • Apple Airpods drugiej i trzeciej generacji - słuchawki douszne,
  • Apple AirPods Max - słuchawki nauszne zamknięte.

W zależności od tego, na jaki model się zdecydujemy, będzie on różnił się czasem pracy baterii oraz oferowanymi funkcjami. Każda osoba, która myśli o zakupie słuchawek AirPods, powinna w szczególności zwrócić uwagę na to, by sprzęt był w jak największym stopniu dostosowany do jej potrzeb i oczekiwań.

Dobrym pomysłem jest przymierzenie słuchawek w sklepie bądź poproszenie o poradę swoich przyjaciół bądź rodzinę. Być może ktoś z naszych bliskich testował już słuchawki Apple i podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Co wyróżnia słuchawki AirPods Pro?

Linia AirPods Pro to słuchawki dokanałowe z gumowymi końcówkami. Ich atutem jest rewelacyjne dopasowanie do ucha. Funkcja ANC sprawia, że całe otoczenie jest dodatkowo wyciszone, dlatego użytkownik może w stu procentach skupić się na słuchaniu ulubionej muzyki - nawet gdy dookoła znajduje się mnóstwo ludzi. Dźwięk ze słuchawek AirPods Pro cechuje się wysoką jakością.

Czym cechują się słuchawki AirPods Max?

AirPods Max to słuchawki dedykowane osobom najbardziej wymagającym, które nie lubią słuchawek wkładanych do ucha - są to słuchawki nauszne zamknięte. Atutem AirPods Max jest fakt, iż poduszki nauszników w rewelacyjny sposób dostosowują się do kształtu głowy. W tej linii słuchawek zastosowano także głębokie basy, zaś wszystkie tony wybrzmiewają w sposób precyzyjny. Wielu użytkowników podkreśla, że AirPods Max oferują dźwięk na możliwie najwyższym poziomie. Wynika to z faktu zastosowania w każdym z nauszników specjalnych czipów H1.

Standardowe Apple AirPods 3 generacji - czy warto w nie zainwestować?

Najnowsza linia standardowych AirPods 3 generacji to słuchawki douszne, które wyróżniają się ciekawym designem i kształtem, co docenia wielu użytkowników. Są to słuchawki douszne, co dla wielu osób może być to kłopotliwe z powodu obaw o wypadanie z ucha. Trzeba jednak podkreślić, że standardowe AirPods projektowane są w taki sposób, aby ryzyko wypadnięcia z ucha zostało ograniczone do absolutnego minimum. Większość użytkowników zgodnie podkreśla, że AirPods dobrze dopasowują się do uszu. Najważniejszym atutem tej linii słuchawek jest wyjątkowo długi czas działania na baterii, wynoszący nawet 6 godzin.

Komentarze