Co warto wiedzieć o smartfonie iPhone 13?

iPhone 13Chcesz zmienić dotychczasowy telefon na model smartfona od Apple? To dobry wybór - najnowsza odsłona iPhone 13 to szereg ulepszeń względem poprzedniego modelu. Wytrzymalsza bateria, udoskonalony ekran oraz bardziej wydajny procesor to tylko niektóre z nowości. Co warto wiedzieć o najświeższym wydaniu słynnego modelu telefonu Apple? Poznaj najważniejsze cechy iPhone 13!

Wydajna odsłona iPhone 13 - dane techniczne

Premiera iPhone 13 była dużym wydarzeniem w branży technologicznej. Na największą uwagę zasługuje zastosowany w urządzeniu procesor A15 Bionic, który sprawia, że iPhone 13 jest jeszcze bardziej wydajny i energooszczędny. Jak zapewnia producent, to najszybszy czip, jaki dotychczas pojawił się w smartfonach.

Podstawowa wersja iPhone 13 dostępna jest w 5 kolorach - różowym, niebieskim, czerwonym, a także w barwie księżycowej poświaty i północy. Ponadto możesz wybrać spośród kilku pojemności, zaczynających się już od 128 GB. Jeżeli zdecydujesz się na model iPhone 13 Pro lub Pro Max, możesz mieć do dyspozycji nawet 1 TB pamięci wewnętrznej.

Zależy Ci na szybkim przesyłaniu informacji i plików? A może zdarza Ci się grać online ze znajomymi? iPhone 13 umożliwia korzystanie z 5G, czyli najnowszej generacji sieci komórkowej 5G.

Chcesz zmienić dotychczasowy telefon na nowszy model? Sprawdź iPhone 13 w Orange: https://www.orange.pl/esklep/smartfony/apple/iphone-13-128gb-5g.

iPhone 13 - aparat, który może więcej

Dzięki nowej odsłonie smartfona od Apple możesz wykonywać jeszcze lepsze zdjęcia, bez konieczności ich ręcznej obróbki w programie graficznym. Tak jak swój poprzednik, podstawowy iPhone 13 ma dwa obiektywy w głównym aparacie, jednak udoskonalono je o automatyczną stabilizację matrycy. To oznacza, że wszelkie drgania i przesunięcia zostaną jeszcze lepiej zniwelowane, a Twoje fotografie będą bardziej szczegółowe.

Jednak to nie wszystko - jeżeli uwielbiasz nagrywać filmy, ale nie zależy Ci na profesjonalnym sprzęcie operatorskim, dzięki iPhone 13 stworzysz efekt głębi. Chcesz kierować uwagą swoich widzów? Wykorzystaj do tego przeostrzenia, które podkreślą wybrane obiekty w obrębie tego samego kadru.

Znajdujący się w iPhone 13 aparat przedni umożliwi Ci wykonanie zachwycającego selfie! Nieważne, czy chcesz skorzystać z trybu portretowego lub nocnego - dzięki systemowi TrueDepth możesz skorzystać z tych samych funkcji, jakie są dostępne, gdy używasz obiektywów aparatu tylnego.

Chcesz urozmaicić zdjęcia? Dzięki stylom fotograficznym podkręcisz albo osłabisz ich kolory, jednocześnie zachowując naturalny wygląd fotografowanej sceny. Wybierz spośród 4 trybów - bardzo kontrastowego, żywego, ciepłego oraz chłodnego - i korzystaj z nowych możliwości.

Jeszcze lepszy ekran w iPhone 13

Jeżeli cenisz sobie oglądanie filmów w najwyższej jakości lub gry z zachwycającą grafiką, to wybierz smartfon iPhone 13 o przekątnej ekranu OLED wynoszącej 6,1 cala. Wyświetlacz Super Retina XDR zapewni Ci widoczność w każdych warunkach - jest o 28% jaśniejszy od swoich poprzedników. Dzięki temu możesz korzystać ze smartfona w najbardziej niesprzyjających warunkach!

Połączenie wysokiej jakości aparatu z niezwykle efektywnym wyświetlaczem to doskonały zestaw dla miłośników fotografii. Wierne odwzorowanie kolorów oraz możliwość wykonywania szczegółowych kadrów pozwala na uwiecznienie wyjątkowych chwil za pomocą jednego przycisku, bez potrzeby udoskonalania ich czy nakładania filtrów.

iPhone 13 i ochrona środowiska

W jaki sposób iPhone 13 przyczynia się do ochrony środowiska? Apple zrezygnował z plastikowych folii na opakowaniach pudełek smartfona, dzięki czemu na wysypiska śmieci trafia o wiele mniej odpadów.

Co więcej - dzięki zastosowanej technologii nie musisz tak często ładować baterii w smartfonie, a to oznacza oszczędność energii elektrycznej.

Komentarze