Firma

Zastosowania technologii RFID w codziennym życiu i przemyśle

Technologia RFIDTechnologia RFID niegdyś nazywana s-f i pieśnią przyszłości, na stałe zadomowiła się w naszej rzeczywistości. Fakt jak subtelnie przeszła do codzienności, tylko dobitniej dowodzi jak bardzo istotna jest ta technologia.

Więcej…

 

W chmurze - na czym polega cloud computing?

Cloud computingCyfrowa chmura towarzyszy nam na każdym kroku. Możemy w niej słuchać muzyki, oglądać filmy, a nawet wykonywać przelewy. Trzymamy w niej dokumenty z pracy, zdjęcia rodzinne, pieniądze, a nawet poufne informacje. Czy to na pewno bezpieczne? I czym w ogóle jest chmura obliczeniowa? Spróbujmy się jej przyjrzeć, aby sprawdzić, jak możemy skorzystać na cloud computingu nie narażając się na wyciek lub utratę danych.

Więcej…

   

Router dla małych i średnich firm

RouterSieć Wi-Fi jest w dzisiejszych czasach zdecydowanie niezbędna do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości. W poniższym artykule skupimy się na routerach, które najlepiej odpowiedzą na potrzeby małych oraz średnich firm, wymienimy ich najistotniejsze cechy oraz zaproponujemy naszym klientom najbardziej korzystne rozwiązania - charakteryzujące się zarówno niewygórowaną ceną, jak i ponadprzeciętnymi parametrami.

Więcej…

 

Nazwa firmy a domena internetowa

Nazwa firmy a domena internetowaW artykule poruszona jest tematyka nazw domen internetowych dla firm. Dowiedz się, jak powinien wyglądać odpowiedni adres internetowy Twojego biznesu. Przeczytaj, jakie zagrożenia możesz napotkać. Naucz się, jak skutecznie chronić swoją własność, by nie stracić domeny internetowej firmy.

Więcej…