Firma

Sprawdź, jak samodzielnie podłączyć router

Podłączenie routeraRouter to podstawowe narzędzie pozwalające na wygodne i satysfakcjonujące korzystanie z internetu. Dzięki niemu nie ogranicza nas kabel - podczas przeglądania stron www czy używania aplikacji możemy znajdować się w niemal dowolnym miejscu domu. Jak samodzielnie podłączyć taki router?

Więcej…

 

Zastosowania technologii RFID w codziennym życiu i przemyśle

Technologia RFIDTechnologia RFID niegdyś nazywana s-f i pieśnią przyszłości, na stałe zadomowiła się w naszej rzeczywistości. Fakt jak subtelnie przeszła do codzienności, tylko dobitniej dowodzi jak bardzo istotna jest ta technologia.

Więcej…

   

W chmurze - na czym polega cloud computing?

Cloud computingCyfrowa chmura towarzyszy nam na każdym kroku. Możemy w niej słuchać muzyki, oglądać filmy, a nawet wykonywać przelewy. Trzymamy w niej dokumenty z pracy, zdjęcia rodzinne, pieniądze, a nawet poufne informacje. Czy to na pewno bezpieczne? I czym w ogóle jest chmura obliczeniowa?

Spróbujmy się jej przyjrzeć, aby sprawdzić, jak możemy skorzystać na cloud computingu nie narażając się na wyciek lub utratę danych.

Więcej…

 

Router dla małych i średnich firm

RouterSieć Wi-Fi jest w dzisiejszych czasach zdecydowanie niezbędna do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości. W poniższym artykule skupimy się na routerach, które najlepiej odpowiedzą na potrzeby małych oraz średnich firm, wymienimy ich najistotniejsze cechy oraz zaproponujemy naszym klientom najbardziej korzystne rozwiązania - charakteryzujące się zarówno niewygórowaną ceną, jak i ponadprzeciętnymi parametrami.

Więcej…

   

Więcej artykułów…