Firma

Komputer w pracy biurowej

Komputer w pracy biurowejW pracy biurowej komputery bardzo się przydają. Służą między innymi do tworzenia dokumentów, zestawień, baz danych i tym podobnych.

Więcej…

 

E-usługi - przykłady, rodzaje, ePUAP

E-usługi, ePUAPUsługi cyfrowe (e-usługi) są oczekiwanym kierunkiem dla obywatela w zakresie załatwiania spraw urzędowych. Problem pojawia się w znalezieniu informacji jakie sprawy dane organy realizują w ramach cyfrowej usługi publicznej. Skąpa wiedza w tym zakresie powoduje, że często załatwiamy sprawę tradycyjnie, czyli "w okienku" tracąc przy tym cenny czas.

Więcej…

   

Automatyzacja i robotyzacja przemysłu

Automatyzacja i robotyzacja przemysłuW dzisiejszych czasach nikt chyba nie wyobraża sobie sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstw bez automatyzacji i robotyzacji. Robot przemysłowy oraz wszelkie inne nowoczesne maszyny w ogromny sposób usprawniają pracę wielu przedsiębiorstw.

Więcej…

 

Zastosowania technologii RFID w codziennym życiu i przemyśle

Technologia RFIDTechnologia RFID niegdyś nazywana s-f i pieśnią przyszłości, na stałe zadomowiła się w naszej rzeczywistości. Fakt jak subtelnie przeszła do codzienności, tylko dobitniej dowodzi jak bardzo istotna jest ta technologia.

Więcej…