Idealne cechy biurka gamera

Biurko dla graczaUlubiona gra odpalona, kubek z napojem pod ręką, słuchawki w pobliżu - czyż nie tak powinno wyglądać leniwe popołudnie? Do tego jeszcze wygodny fotel i sporo miejsca, pozwalającego na wygodne rozlokowanie innych przydatnych przedmiotów. A może po prostu pudełek z grami, akcesoriów i gadżetów? Takie właśnie możliwości zapewnić powinno prawdziwe, gamerskie biurko.

Po pierwsze - stabilna konstrukcja

Biurko powinno być przede wszystkim wykonane z materiałów zapewniających odpowiednią stabilność. Jest ona niezbędna dla poczucia bezpieczeństwa, ale także wygody i możliwości swobodnego oparcia się o blat. Biurka gamingowe marki PRO-GAMER zostały wykonane z wysokiej jakości stali, która stanowi ich zasadniczą podporę, tj. ramę nośną i nogi. Blat z kolei został wykonany z grubej, mocnej płyty HDF PCV (lub w niektórych modelach MDF PCV), pokrytej laminatem. Zaokrąglone rogi sprawiają, że stanowi on idealne podparcie dla przedramion. Sztywne łączenia blatu i konstrukcji nośnej zapewniają absolutną stabilność. Biurko tego typu wytrzyma różnorodne obciążenia, a przy tym jest łatwe do utrzymania w czystości.

Po drugie - miejsce na przewody

Plątanina przewodów, wijących się wokół listwy i nóg, to zmora każdego użytkownika komputera, ustawionego na zwykłym biurku. Biurka dla miłośników gier komputerowych pomagają w rozwiązaniu tego problemu na dwa sposoby. Przede wszystkim pod blatem znajduje się wygodna półeczka, na której można umieścić listwę i część kabli. Po drugie, puste w środku nogi umożliwiają schowanie w ich wnętrzu większości przewodów. W ten sposób nie tylko przestaną one zawadzać podczas grania, ale poprawi się również wygląd gamingowego zakątka. W końcu wijące się przewody nie były zbyt estetyczne, prawda?

Biurko dla gracza

Po trzecie - swoboda ruchu

PRO-GAMER wie, jak ważna jest odpowiednia ilość miejsca, zarówno na biurku, jak i pod nim. Dlatego swoje biurka wyposażyło w obszerne blaty, na których zmieści się wszystko, co potrzebne. W celu poprawienia komfortu graczy, firma zrezygnowała z zabudowanych pleców i boków, stawiając na wąskie nogi. Dzięki temu znacząco powiększa się przestrzeń pod biurkiem, a także nabiera ono lżejszego wyglądu. W połączeniu ze wspomnianym już brakiem przewodów, nowoczesne biurko gamingowe zapewnia optymalną swobodę ruchu każdemu graczowi.

Dodatkowym atutem mebli gamingowych są specjalnie przygotowane zaczepy na słuchawki oraz podstawki na kubek lub puszkę z napojem. Dzięki takiej innowacji, przedmioty te nie zajmują miejsca na blacie i zawsze są pod ręką. A jeśli coś się wyleje, to przynajmniej na podłogę, nie na klawiaturę.

Po czwarte - design

Nie ulega wątpliwości, że poza funkcjonalnością, ogromną rolę odgrywa wygląd mebli, sprzętów i akcesoriów. Gamerzy stawiają na spójność designu i kolorystyki, dlatego przeznaczone dla nich biurka zostały wykonane w nowoczesnym, lekkim stylu i stonowanej kolorystyce. Ich charakter nawiązuje do najnowszych, czy wręcz nieco futurystycznych trendów, jest prosty i zarazem elegancki, dzięki czemu łatwo wkomponują się w każde wnętrze.

  • Źródła zdjęć: https://pro-gamer.pl/
Ocena: 5.0

Komentarze