Integra 64 - charakterystyka i właściwości

Satel Integra 64Integra 64, a konkretnie płyta główna centrali alarmowej marki Satel, to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku. Integra 64 od Satel wyróżnia się wszechstronnością, która zapewnia stabilność działania w systemach sygnalizacji włamania oraz napadu, jak również systemach kontroli dostępu i sprawnego zarządzania budynkiem. Czytaj dalej i dowiedz się, co oferuje Integra 64.

Satel Integra 64 jest zaawansowaną centralą alarmową, która umożliwia 16 wejść na płycie z możliwością rozbudowy do łącznie 64 wejść za pomocą ekspanderów oraz klawiatur. Centrala alarmowa od firmy Satel oferuje również 16 wyjść na płycie, które również można rozbudować do łącznie 64 wyjść. Warto wspomnieć, że wśród podstawowych wyjść na płycie centrali alarmowej Integra, 4 wyjścia to wyjścia wysokoprądowe, a pozostałe 12 to typowe wyjścia OC.

Integra 64 - faworyt na rynki centrali alarmowych

Integra 64 od marki Satel wyróżnia się pod wieloma względami od pozostałych konkurentów na rynku. Centrala alarmowa Integra 64 gwarantuje możliwość podziału całego systemu na 32 strefy oraz 8 partycji. W przypadku obsługi, możliwe jest również obsługiwanie od 16 do nawet 64 programowalnych wyjść.

Warto pamiętać, że na wyposażeniu centrali alarmowej jest wbudowany komunikator telefoniczny, który jest wyposażony w funkcje monitoringu, a także powiadamiania głosowego oraz zdalnego sterowania. W przypadku Integry 64 warto wskazać również magistrale komunikacyjne, które można podłączyć do modułów rozszerzeń oraz manipulatorów.

Integra 64 wyróżnia się także niezależnym portem typu RS-232 (gniazdo RJ), a także obsługą 192+9+1 użytkowników. Centrala alarmowa marki Satel posiada również wbudowany zasilacz impulsowy, który posiada wydajność rzędu 3A z funkcjami diagnostyki, a także ładowania akumulatora.

Na co zwracać uwagę w trakcie wyboru centrali alarmowych?

Na rynku istnieje wiele rodzajów centrali alarmowych, które z pozoru mogą wydawać się atrakcyjne. Poza głównymi funkcjami, istotne są również drobne funkcjonalności, które będą stanowić spore zalety w czasie dłuższego użytkowania.

W przypadku centrali alarmowej Integra 64, takim aspektem jest m.in. możliwość aktualizacji oprogramowania za pomocą komputera czy pamięć 5587 zdarzeń z możliwością wydruku. Co jeszcze jest z pozoru mało istotną, lecz tak naprawdę pożyteczną funkcjonalnością? To możliwość wygodnej obsługi. W przypadku Integry 64 od Satel, możliwa jest wygodna, codzienna obsługa zarówno za pomocą manipulatorów LCD, pilotów, klawiatur strefowych, jak również kart zbliżeniowych. Co ciekawe, centrala alarmowa Integra, gwarantuje również zdalną obsługę za pomocą komputera czy urządzenia mobilnego (smartfon, tablet).

Ocena: 5.0

Komentarze