Nauka przez Internet

Angielski przez Skype. Jak wygląda nauka?

Nauka angielskiego onlineDzięki nowoczesnym technologiom pojawiła się alternatywa dla tradycyjnych korepetycji. Jest nią lekcja za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype. Ta bardzo wygodna i skuteczna metoda przeprowadzania korepetycji z angielskiego, zdobywa coraz większa popularność zarówno wśród uczniów, jak i samych korepetytorów.

Więcej…

   

Formy kształcenia e-learningu

Formy kształcenia e-learninguWśród nauczania na odległość wyróżnić można cztery jego najważniejsze formy. Należą do nich: prezentacje w sieci tzw. samokształcenie, szkolenia synchroniczne, szkolenia, asynchroniczne i szkolenia mieszane.

Więcej…

   

Nauka języka angielskiego online - zalety i wady

Angielski onlineNauka języka angielskiego online - zalety i wady.

E-learning w Polsce rozwija się w szybkim tempie. Szacuje się, że w niedalekiej przyszłości taka metoda uczenia się stanie się na tyle powszechna, że nikogo już nie będzie dziwić fakt, że ktoś nawet studiuje przez internet.

Więcej…

   

Czy szkolenie ISTQB to dobra inwestycja?

Szkolenie ISTQBOd jakiegoś czasu coraz głośniej mówi się o nowym zawodzie, jakim jest tester oprogramowania. Profesjonalne firmy szkoleniowe oferują kursy, w ramach których można zdobyć kwalifikacje potrzebne do uzyskania odpowiedniego certyfikatu. Czy jednak udział w takich szkoleniach jest konieczny?

Więcej…