Strony internetowe

7 wskazówek, jak wybrać domenę

Odpowiedni wybór domenyTwoja strona internetowa jest Twoją wizytówką, zatem nie możesz projektować jej w ciemno. Podobnie nie powinno być przypadkowe dobieranie adresu www. W końcu ten serwis ma Cię reprezentować, więc dobrze jest przeprowadzić gruntowną selekcję, wybierając rodzaj domeny, który będzie idealnym trafem zarówno w odniesieniu do prowadzonego biznesu online, jak także okaże się zgodny z aktualnymi trendami marketingowymi. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ważnych wskazówek, które warto wziąć sobie do serca, zanim rozpoczniemy poszukiwania właściwej nazwy swojej wirtualnej witryny.

Więcej…

 

Nasza klasa, czyli o przyczynach spadku popularności

KomunikatorZ dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że nie ma współcześnie dorosłej osoby, która nie słyszałaby o portalu społecznościowym Nasza klasa. Inspiracją do jego powstania była chęć umożliwienia tym dawnym, z sentymentem wspominanym kolegom stworzenia możliwości nawiązania kontaktu.

Więcej…

   

Sklep internetowy - na jaki skrypt się zdecydować?

Sklep internetowyNiezależnie od tego, jaki biznes chcesz rozkręcić - musisz być świadom tego, że czeka Cię mnóstwo poważnych decyzji, od których zależy powodzenie Twojego przedsięwzięcia. W przypadku otwierania sklepu internetowego będzie to rozeznanie się w temacie skryptów pod e-sklep oraz tego, jaki będzie najbardziej optymalny pod Twoją działalność. Jak się do tego zabrać?

Więcej…

 

Popularne blogi kobiece

Popularne blogi kobieceKobiety uwielbiają blogi, zarówno ze względu na ich przyjazną formę jak i różnorodną tematykę. Jaki powinien być więc blog, aby cieszył się uznaniem wśród internautek? Przede wszystkim powinien poruszać bliskie im tematy, takie jak moda, uroda, ciąża, wychowanie dzieci, związki, ale i kulinaria, podróże, kino czy muzyka.

Więcej…

   

Portal czy wortal?

Portal czy wortal internetowyWielokrotnie słyszymy, że jakaś strona jest portalem lub wortalem internetowym.

Więcej…

 

Horyzontalne i wertykalne

Strony internetowePortale internetowe można podzielić ze względu na funkcję, wielkość czy zakres, jaki obejmują. Jeśli chodzi o podział ze względu na tematykę.

Więcej…