Strony internetowe

Budowa sklepu internetowego - znane platformy e-commerce

E-commerceRynek e-commerce w Polsce rozwija się w zatrważająco szybkim tempie. Rośnie ilość sklepów internetowych, udział zakupów online w ogólnej konsumpcji i liczba zakupów przez aplikacje mobilne. Jeśli zależy nam na wzroście sprzedaży, to warto zainwestować w założenie sklepu internetowego. Wydaje się to trudne? Nic bardziej mylnego! Poniżej znajdziesz znane platformy e-commerce, dzięki którym zaistnienie w Internecie będzie i szybkie, i proste.

Więcej…

 

Projektowanie UX/UI strony internetowej - czy rzeczywiście tak bardzo trzeba się nastawiać na odbiorcę?

Projektowanie strony internetowejTworzenie stron internetowych, które stanowią wizytówkę Twojego biznesu to nie tylko odpowiednia dawka informacji, kilka krzykliwych haseł i liczne "guziki" zachęcające do dokonania zakupu, zarejestrowania swojego maila, czy złożenia zamówienia.

Więcej…

   

Nasza klasa, czyli o przyczynach spadku popularności

KomunikatorZ dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że nie ma współcześnie dorosłej osoby, która nie słyszałaby o portalu społecznościowym Nasza klasa. Inspiracją do jego powstania była chęć umożliwienia tym dawnym, z sentymentem wspominanym kolegom stworzenia możliwości nawiązania kontaktu.

Więcej…

 

Elementy stron, które warto mieć u siebie

SEOJak wiadomo w gąszczu milionów albo miliardów stron internetowych krążących w sieci mnóstwo cech jest dość sztampowych, które nie przykuwają uwagi czytelników, którzy najzwyczajniej w świecie nie przywiązują do tego uwagi, są też jednak takie, które poniekąd rewolucjonizują wygląd i zwracają uwagę nie jednego czytelnika. Jak się okazuje jest to bardzo ważna sprawa i niewątpliwie warto jest zwrócić uwagę na to aby zaimplementować co ciekawsze rozwiązania wzbogacające nasze witryny internetowe.

Więcej…

   

3 najlepsze systemy do zarządzania treścią w sieci

Zarządzanie treścią w sieciUsługi związane z szeroko pojętą siecią każdego dnia się rozrastają. Przybywa sklepów internetowych, portali informacyjnych, czy wreszcie blogów. Mimo że związane są z całkowicie różnymi aspektami Internetu, łączy je jedna zasadnicza rzecz, a mianowicie - sposób zarządzania treściami.

Więcej…

 

Sklep internetowy - na jaki skrypt się zdecydować?

Sklep internetowyNiezależnie od tego, jaki biznes chcesz rozkręcić - musisz być świadom tego, że czeka Cię mnóstwo poważnych decyzji, od których zależy powodzenie Twojego przedsięwzięcia. W przypadku otwierania sklepu internetowego będzie to rozeznanie się w temacie skryptów pod e-sklep oraz tego, jaki będzie najbardziej optymalny pod Twoją działalność. Jak się do tego zabrać?

Więcej…