Strony internetowe

Elementy stron, które warto mieć u siebie

SEOJak wiadomo w gąszczu milionów albo miliardów stron internetowych krążących w sieci mnóstwo cech jest dość sztampowych, które nie przykuwają uwagi czytelników, którzy najzwyczajniej w świecie nie przywiązują do tego uwagi, są też jednak takie, które poniekąd rewolucjonizują wygląd i zwracają uwagę nie jednego czytelnika. Jak się okazuje jest to bardzo ważna sprawa i niewątpliwie warto jest zwrócić uwagę na to aby zaimplementować co ciekawsze rozwiązania wzbogacające nasze witryny internetowe.

Więcej…

 

Kampanie AdWords czy pozycjonowanie? Które rozwiązanie jest efektywniejsze?

Pozycjonowanie strony internetowejKampanie AdWords to sposób na szybką promocję, ale pozycjonowanie także daje bardzo dobre rezultaty, gdyż klienci mają zaufanie do stron znalezionych w wynikach organicznych (bezpłatnych) wyszukiwarki Google. Które rozwiązanie sprawdzi się lepiej w przypadku Twojej firmy?

Więcej…

   

Tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia stron internetowychCoraz więcej stron WWW stara się docierać do klientów pochodzących z zagranicy. W tym celu treść na ich stronach jest odpowiednio do nich dostosowana. Najczęściej jest ukazana w kilku wersjach językowych. Na samej górze ukazane są mapy, które pozwalają każdemu internaucie obeznać się i kliknąć tą, która odnosi się do kraju, w którym żyje. Dzięki temu w przeciągu kilku chwil pojawia się już strona już ze zrozumiałą treścią.

Więcej…

 

Elementy interaktywne

Elementy interaktywne

Wiele osób chętnie umieszcza na swoich stronach internetowych różnego typu elementy interaktywne.

Mogą to być na przykład komentarze na jakiś temat lub ogólne opinie na temat naszej strony czy prowadzonej działalności. To bardzo dobry sposób na uzyskanie rzetelnej informacji zwrotnej od naszych klientów. Dobrym pomysłem jest jednak wybranie komentarzy, które możemy moderować przed ich ukazaniem się na stronie.

Więcej…

   

Popularne blogi kobiece

Popularne blogi kobieceKobiety uwielbiają blogi, zarówno ze względu na ich przyjazną formę jak i różnorodną tematykę. Jaki powinien być więc blog, aby cieszył się uznaniem wśród internautek? Przede wszystkim powinien poruszać bliskie im tematy, takie jak moda, uroda, ciąża, wychowanie dzieci, związki, ale i kulinaria, podróże, kino czy muzyka.

Więcej…

 

Programy do tworzenia stron internetowych

Narzędzia do tworzenia stron WWWAktualnie w sieci internetowej mamy na wyciągnięcie ręki masę różnych programów do tworzenia stron WWW.

Każde z nich posiadają różnorakie funkcje i opcje. Jedne z nich funkcjonują w trybie WYSIWYG - użytkownik w trakcie pracy jednocześnie widzi na ekranie przybliżony efekt końcowy, inne zaś generują strony internetowe czy komponenty stron w formacie FLASH.

Więcej…