ITMAGINATION. Dlaczego klient jest tak ważny?

InformatyzacjaProfesjonalizm, transparentność, partnerstwo to podstawowe wartości, jakimi w swojej pracy kierują się pracownicy firmy ITMAGINATION. Chodzi tu zwłaszcza o współpracę z klientem i wykonywane dla niego zadania. Dlaczego jest to podmiot, który zasługuje na twoją uwagę? Co go wyróżnia na tle konkurencji?

ITMAGINATION - opinie o firmie z dużym potencjałem

Początek firmy ITMAGINATION to rok 2008. Aktualnie podmiot ten zalicza się do jednych z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i Wschodniej. Czytamy o tym między innymi w rankingu Deloitte Fast 50 CE i FT1000: Europe’s Fastest Growing Companies przygotowanego przez Financial Times.

Specjalizacją ITMAGINATION są rozwiązania i usługi, z których korzystają instytucje finansowe, banki oraz międzynarodowe firmy z sektora commerce, energetycznego i technologicznego.

Skorzystały i korzystają z takiej pomocy zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Zlokalizowane są one niemal na całym świecie. Wśród proponowanych usług znajduje się: tworzenie dedykowanego oprogramowania, outsourcing oraz analiza danych. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Oprócz tego ma swoje biura w Krakowie, Gdyni, Płocku, Lublinie. Łącznie dla ITMAGINATION pracuje około 450 posiadających wysokie kwalifikacje specjalistów. Opinie o ITMAGINATION są doskonałe. Bo firmę tworzą ludzie. Warto o tym pamiętać!

Dlaczego klient jest w centrum?

Już od początku powstania firmy, założycielom i pracownikom ITMAGINATION przyświeca jeden cel. Jest to wspieranie klientów podczas przekształcania się w skuteczne oraz oparte na technologii organizacje. Wydajne i innowacyjne oprogramowanie stworzone przez ITMAGINATION pomaga w osiągnięciu maksymalnej wydajności w wymagającym otoczeniu biznesowym.

ITMAGINATION to tylko z pozoru działania business-to-bussiness. Tutaj mamy model biznesowy, który opiera się na relacji human-to-human. Konkretne rozwiązania i wyniki dostarczane są przez konkretnych ludzi. Przekłada się to na dalszą współpracę i kolejne wspólnie wykonywane projekty.

Klienci nie tylko zgłaszają prośby o wykonanie konkretnego zadania, ale też dzielą się swoimi pomysłami i propozycjami. Pozwala to wybrać najlepsze rozwiązania oraz opracować najkorzystniejsze strategie. Otwartość na nowe perspektywy jest tu kluczowa.

Komentarze