Jakie etui do słuchawek AirPods?

Słuchawki AirPodsSłuchawki AirPods i AirPods Pro firmy Apple stały się fenomenem ostatnich lat. Wiele osób doceniło nie tylko ich niewielkie wymiary i możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki, ale także mocny, wyraźny dźwięk, jaki zapewniają. Każdy użytkownik takiego sprzętu musi jednak pamiętać o tym, że te niewielkie urządzenia, nieodpowiednio przechowywane, mogą łatwo się zgubić lub zniszczyć.

Dlatego powstały etui do słuchawek AirPods, zapewniające im pełne bezpieczeństwo i możliwość bezprzewodowego ładowania. Co więcej, szeroki wybór designerskich modeli sprawia, że wybierając etui do słuchawek, możemy postawić nie tylko na wygodę i bezpieczeństwo, ale i na dobry styl. Jakie etui do słuchawek AirPods wybrać?

Etui silikonowe

Silikon to miękki i przyjemny w dotyku materiał. Jest też wyjątkowo lekki, dlatego pozwala na wygodne przenoszenie słuchawek w kieszeni kurtki lub plecaka. Silikon nie jest być może najbardziej wytrzymałym materiałem, jednak skutecznie ochroni słuchawki przed wilgocią oraz większością uszkodzeń mechanicznych.

Silikonowe etui do AirPods zaliczane są do produktów najpopularniejszych także ze względu na stosunkowo niską cenę. Dostępne są w różnych kolorach; mogą być gładkie lub z nadrukiem. Przykładem takiego produktu jest Karl Lagerfeld KLACAPSILCHBK AirPods Pro z trójwymiarową grafiką kotki Choupette.

Etui skórzane

Skórzane etui charakteryzują się wyższą wytrzymałością od silikonu. Zazwyczaj są również bardziej eleganckie. Do wyboru mamy zarówno etui ze skóry naturalnej, jak i etui do AirPods ze skóry ekologicznej. Produkty wykonywane są w formie gładkiej lub ozdobnej. Zapewniają słuchawkom bardzo dobrą ochronę przed wilgocią oraz drobinkami kurzu. Przykładem takiego etui jest BMW BMAPCSLBK AirPods Pro cover z funkcją ładowania. Model ten sygnowany został przez jeden z najpopularniejszych koncernów motoryzacyjnych na świecie i sam w sobie stanowi gwarancję stylu.

Etui designerskie

Wiele znanych firm tworzy oryginalne modele etui do słuchawek AirPods i AirPods Pro. Wśród tych designerskich produktów znajdziemy naprawdę ciekawe okazy, zapewniające doskonałą prezencję. Tego typu produkty przygotowane zostały specjalnie z myślą o użytkownikach słuchawek, ceniących sobie dobry wygląd. Osoby, które zwracają szczególną uwagę na wygląd etui i lubią mieć w swoim asortymencie sporo ciekawych modeli, mogą etui designerskie potraktować jako kolejną opcję do swojej kolekcji. Wystarczy spojrzeć na etui Guess GUACAPPUSNSMLBR AirPods Pro cover z nadrukiem skóry węża, aby zobaczyć, że producent wykonał ten produkt specjalnie dla tych, którzy kochają to, co piękne.

Gdzie kupić etui do AirPods?

Jeżeli interesują cię ciekawe modele etui na AirPods i AirPods Pro, zajrzyj na stronę internetową sklepu Electrotrend, który oferuje wysokiej jakości produkty, wykonane z najlepszej klasy materiałów. W asortymencie znajdziesz m.in. lekkie etui silikonowe z nadrukiem i bez, modne etui ze skóry ekologicznej lub naturalnej, a także wyjątkowe etui designerskie, jakich nie zobaczysz w żadnym innym sklepie.

Komentarze