Laptop HP EliteBook 860 G9 - przeznaczony dla biznesu

Laptop HPW biznesie znaczenie mają przede wszystkim kompetencje, doświadczenie, ale i zamiłowanie do nowoczesności. Stosowane są rozwiązania, które mają usprawniać pracę i przyspieszać szeroko rozumiany rozwój. Biznesmeni dużą wagę przywiązują do wysokiej jakości rzeczy i sprzętów, z jakich korzystają.

Nie mogą sobie pozwolić na stosowanie na przykład standardowych laptopów o uniwersalnym przeznaczeniu. To właśnie z myślą o nich powstała seria HP EliteBook, a w niej model HP EliteBook 860 G9.

Elitarna seria - laptopy HP Elitebook

Sama nazwa serii laptopów HP - Elitebook 860 - jasno wskazuje, że mamy tu do czynienia z elitarną, wizytówkową serią komputerów osobistych, które podkreślają biznesowy charakter wykorzystywania ich w pracy. Amerykański producent zadbał, by HP Elitebook 860 G9 był laptopem maksymalnie mobilnym, przez co jest smukły, lekki, ale i w pełni funkcjonalny. Jego obudowa została wykonana z lekkich metali - aluminium. Na tle konkurencji laptop HP Elitebook z serii 860 G9 z pewnością wyróżnia się niezawodnością i najwyższą jakością wykonania. Potwierdzona została certyfikatem MIL-STD 810H. Świadczy on o tym, że Laptopy HP 860 G9 przeszły pomyślnie testy organizowane nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Laptop HP EliteBook 860 G9 - dziewiąta generacja udanej serii laptopów

Elita wśród elit - dziewiąta generacja laptopa HP EliteBook G9 - zaskakuje przemyślaną przez producenta konfiguracją sprzętową. Laptop HP EliteBook 860 G9 ma 16-calowy ekran, który będzie doskonałym wyborem dla biznesmenów często pokazujących prezentacje multimedialne i projekty swoim klientom czy kontrahentom biznesowym. Ponadto EliteBook 860 G9 oferuje ekran o proporcjach 16:10 i matowe matryce LowPower z podświetleniem 400 nitów oraz HP SureView Reflect, które mają wbudowany filtr prywatności i podświetlenie rzędu 1000 nitów. To komputer, który odpowiada na wyzwania, jakie stawiane są przez grafików i projektantów.

Konfiguracja sprzętowa w laptopach HP EliteBook 860 G9

EliteBook 860 G9 to model laptopa, którego sercem są nowoczesne procesory Intel 12. generacji, cechujące się wysoką mocą i siłą napędową. To procesory Intel Alder Lake-U, które mogą mieć maksymalnie do 10 rdzeni fizycznych, ale i 12 wątków logicznych. Dlatego pracują nawet o 40 proc. szybciej w porównaniu z rozwiązaniami poprzedniej generacji.

Do dyspozycji w laptopie EliteBook 860 G9 od HP otrzymujesz ponadto do 64 GB pamięci RAM DDR5, mieszczącej się w dwóch slotach. Każda jednostka wyposażona jest ponadto w zintegrowaną w procesorze kartę graficzną Intel® Iris® Xe.

Funkcje bezpieczeństwa - czyli zwiększona prywatność w laptopach HP EliteBook 860 G9

Dla sfery biznesu utrzymanie ochrony dla danych cyfrowych i zachowanie prywatności plików tworzonych z wykorzystaniem komputera ma jeszcze większe znaczenie. Z tego względu producent laptopów EliteBook 860 G9 przywiązał dużą wagę do bezpieczeństwa. Dostarczył notebooki z chipem TPM 2.0 czy z czytnikiem linii papilarnych oraz ekranem z wbudowanym filtrem prywatności HP SureView. Ma także pakiet zabezpieczeń HP SureStart, HP BIOSphere i współpracuje z zaawansowanym modułem HP WolfPro for Business. Ten model laptopa jest maszyną zapewniającą pełnię bezpieczeństwa dla zasobów biznesowych i prywatnych użytkownika.

Komentarze