Nowy rok - nowy abonament. Na jakie korzyści można liczyć?

Oferta 2023Początek nowego roku to dobry moment nie tylko na pewne postanowienia noworoczne, ale także zmiany. Co powiesz na zmianę operatora i skorzystanie z oferty abonamentowej w T-Mobile? Magentowy operator przygotował kilka interesujących wariantów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie!

Abonament 2023 - zdecyduj, jak długo ma trwać umowa

W T-Mobile możesz zdecydować, jak długo będzie trwać Twoja umowa abonamentowa. Do wyboru masz dwie opcje:

  • na 6 miesięcy - jeśli chcesz przekonać się, czy oferta T-Mobile to coś w sam raz dla Ciebie, postaw na umowę półroczną;
  • na 24 miesiące - to coś w sam raz dla osób, które nie lubią zmian i raz wybranego rozwiązania lubią trzymać się przez dłuższy czas.

W obu wariantach do wyboru masz abonament bez lub z dodatkowym urządzeniem, np. smartfonem, smartwatchem, iPadem lub słuchawkami. Postaw na abonament od T-Mobile i sprawdź szczegóły na https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/abonament/lista/produkty.

Abonament w T-Mobile 2023 - oferta na pół roku

Potrzebujesz zmiany i zastanawiasz się nad skorzystaniem z oferty abonamentowej na 6 miesięcy? Jeśli cenisz sobie dynamiczne rozwiązania, ta opcja jest zdecydowanie dla Ciebie. Do wyboru masz cztery oferty dostępne tylko online:

  • Oferta Smart - jej koszt to tylko 40 zł miesięcznie. W zamian możesz cieszyć się nieograniczonymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami z bliskimi oraz aż 10 GB internetu.
  • Oferta S - nieco bardziej rozbudowany pakiet za 55 zł miesięcznie. W zamian oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów otrzymujesz jeszcze 30 GB internetu.
  • Oferta M Nielimitowana - za 65 zł miesięcznie otrzymasz nie tylko rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, ale także nielimitowany internet z prędkością do 30 Mb/s. Baw się i surfuj w sieci na swoich warunkach.
  • Oferta L Nielimitowana - najbardziej rozbudowany wariant na pół roku za 85 zł miesięcznie. Wybierając go, można cieszyć się nieograniczonymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, ale także niczym nieograniczonym internetem. To propozycja idealna dla osób, które dużo korzystają z internetu i chcą mieć do niego stały dostęp.

Abonament w T-Mobile 2023

Magentowy operator przygotował kilka interesujących propozycji także dla osób, które chciałyby podpisać umowę na 24 miesiące. Również i w tym przypadku znajdziesz cztery oferty – wybierz tę, która najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby. We wszystkich przypadkach masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także Rozrywkę bez Ograniczeń w prezencie za 0 zł przez 3 miesiące. Przez ten czas możesz swobodnie korzystać m.in. z Legimi, Tidal, HBO Max czy Viaplay. Tym, co różni pakiety jest cena oraz wielkość internetu.

  • Oferta XS - za 40 zł miesięcznie korzystasz z 5 GB internetu.
  • Oferta S - za 55 zł możesz skorzystać już z 30 GB internetu mobilnego.
  • Oferta M Nielimitowana - jej koszt to 65 zł miesięcznie. W zamian możesz cieszyć się internetem bez limitu danych z prędkością 30 Mb/s.
  • Oferta L Nielimitowana - największy dostępny pakiet za 85 zł miesięcznie. W tej cenie oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów masz nielimitowany internet bez ograniczeń prędkości.

Dopasuj abonament do swoich potrzeb i ciesz się ofertą szytą niemal na miarę!

Komentarze