Od ankiety na FB do chat-commerce, czyli o sposobach promocji i zarabiania w mediach społecznościowych słów kilka

E-commerceObecnie coraz więcej przedsiębiorców częściowo lub całkowicie przenosi swoją działalność do Internetu. I nie ma w tym nic dziwnego, w końcu e-handel rośnie w siłę i coraz więcej osób decyduje się na dokonanie zakupów w sieci. Warto zatem poznać najnowsze narzędzie, które maksymalnie upraszcza transakcje kupna-sprzedaży w sieci i tym samym zmienia oblicze sprzedaży elektronicznej!

Media społecznościowe to znacznie więcej niż tylko platformy służące do dzielenia się ze znajomymi newsami ze swojego życia. Zarówno mniejsze, jak i większe marki wykorzystują serwisy społecznościowe do promowania swojej działalności, docierania do szerszego grona odbiorców i zwiększania zysków. Sposobów na to jest naprawdę wiele, podobnie jak funkcji w poszczególnych mediach społecznościowych oraz nowoczesnych narzędzi. Do podnoszenia współczynnika konwersji mogą służyć zarówno proste ankiety na Facebooku, jak i podbijające polski rynek rozwiązania, takie jak platforma chat-commerce. Wykorzystywania możliwości i obsługi wszystkich aplikacji oraz narzędzi warto uczyć się od najlepszych. Warto też dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych technologii wspomagających handel w sieci!

Jak zrobić ankietę na FB i wykorzystać ją do budowy własnej marki?

Facebook to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Godnym przetestowania narzędziem są ankiety. Ich przeprowadzenie to prosty sposób na wzbudzenie zaangażowania u odbiorców, dzięki czemu są oni bardziej skłonni do późniejszych interakcji. Warto nadmienić, że algorytmy Facebooka cenią i nagradzają tego typu aktywności. Bez wątpienia warto zatem dowiedzieć się, jak zrobić ankietę na fb krok po kroku, aby urozmaicić swe działania i zwiększyć zasięg swojego profilu, a w efekcie, zyskać szansę na większe zarobki w social mediach. Informacje o tym, jak prowadzić profil na Facebooku, jak wykorzystywać funkcjonalności tego serwisu i monetyzować swoje działania znajdziesz w Internecie. Możesz także skorzystać ze specjalnych szkoleń czy bootcampu organizowanego przez specjalistów związanych z Gizmi. Otrzymasz wówczas wiedzę w pigułce, a nowe umiejętności będziesz mógł poćwiczyć pod okiem ekspertów.

Chat-commerce - nowoczesny sposób na szybką i wygodną sprzedaż w mediach społecznościowych

Twórcy nowoczesnej platformy chat-commerce Gizmi wyszli naprzeciw potrzebom osób, które chcą w łatwiejszy sposób sprzedawać produkty cyfrowe i nie tylko. To świetne narzędzie dla influencerów, ale też wszystkich twórców, którzy działają w przestrzeni internetowej i tam też promują siebie i swoje usługi. Platforma chat-commerce całkowicie zmieniło oblicze e-handlu. To rozwiązanie jest odpowiedzią na rosnące potrzeby sprzedających i kupujących. Cały proces sprzedaży odbywa się w okienku Messengera, z którego korzysta ogromna część społeczeństwa. Wkrótce będzie to możliwe także za pomocą WhatsAppa, Signala czy Telegrama. Aby poznać więcej informacji na temat funkcjonalności platformy chat-commerce warto wziąć udział w organizowanym przez Gizmi bootcampie, który rozpocznie się 15 listopada 2021!

Dlaczego warto zainwestować w chat-commerce?

Chat-commerce to rozwiązanie korzystne zarówno dla sprzedających, jak i klientów. Ci pierwsi nie muszą budować i utrzymywać sklepu internetowego. Klienci nie muszą zaś zakładać konta na stronie sklepu czy wypełniać długich formularzy. Obsługa całego procesu jest prosta, intuicyjna i całkowicie bezpieczna. Wszystkie płatności odbywają się za pośrednictwem Stripe, czyli uznanego, międzynarodowego systemu, który umożliwia kompleksową obsługę transakcji.

Gdzie najlepiej nauczyć się obsługi social mediów?

Korzystanie z social mediów na podstawowym poziomie nie jest zazwyczaj czymś, do czego potrzeba odpowiedniego przeszkolenia. Czym innym jest budowanie profesjonalnej marki w Internecie, na której chcemy zarabiać. W zdobyciu kluczowych umiejętności pomagają doświadczeni specjaliści. Swoją wiedzą chętnie dzielą się na kursach i szkoleniach, takich jak bootcamp dla influencerów, którego organizatorem jest Gizmi. Nauczysz się tam m.in. jak monetyzować swoje działania w sieci, tworzyć micro content, kreować angażujące materiały na poszczególne serwisy społecznościowe. Nie może cię tam zabraknąć!

Komentarze