Popularna plaszówka teraz w telefonie!

Popularne planszówki na telefonGrę Monopoly można uznać za kultową, jednak obecnie zdecydowanie większą popularnością cieszą się gry online. Jedną z gier mogących stanowić mobilny odpowiednik Monopoly jest Landlord Magnat Nieruchomości. To gra, która zapewnia adrenalinę, jak i doskonałą rozrywkę. To Monopoly online zabiera gracza do świata nieruchomości, handlu i rywalizacji.

Landlord Magnat Nieruchomości - nowoczesna technologia

Landlord Magnat Nieruchomości wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, pobiera lokalizację gracza za pomocą GPS, wykorzystuje też dane z Foursquare i Facebooka do oceny popularności określonych nieruchomości. Dostępnych jest aż 50 milionów lokalizacji.

Gra cieszy się dużą popularnością i uznaniem graczy na całym świecie.

Landlord Magnat Nieruchomości - zasady gry

Gry ekonomiczne i gry symulacyjne wpływają pozytywnie na proces myślenia, jak i relacje interpersonalne. Uczą podejmowania własnych decyzji. Landlord Magnat Nieruchomości jest połączeniem gry symulacyjnej i ekonomicznej.

Zasady rozgrywki są bardzo łatwe. Po uruchomieniu aplikacji, każdy użytkownik otrzymuje wirtualne pieniądze, dokładnie 50 000 dolarów, które może przeznaczyć na zakup nieruchomości. Ale co ciekawe, dzięki wykorzystaniu geolokalizacji, może zakupić tylko realne miejsca, które znajdują się na odległość jednego kilometra od miejsca, w którym aktualnie przebywa. Co nie oznacza, że nie może zakupić np. zabytków, znajdujących się na innym kontynencie. Wystarczy odkupić udziały od lokalnych graczy. Do tych działań potrzebne jest podpisanie umowy notarialnej przez adwokata. Gracz zdobywa wirtualne pieniądze z wynajmu, sprzedaży udziałów, bądź czynszu jeżeli inny użytkownik zaloguje się w jego nieruchomości poprzez Foursquare albo Facebooka.

Popularne planszówki na telefon

Oprócz inwestycji w nieruchomości użytkownik powinien inwestować również w postać gracza. Kilka współczynników ma wpływ na grę i jej przebieg. Tutaj należy wykorzystać mikropłatności.

Zostań magnatem nieruchomości

Handel nieruchomościami, pobieranie czynszu, sprzedawanie lokali to doskonała rozrywka. Dzięki podejmowaniu odpowiednich decyzji gracz wspina się w hierarchii, rywalizuje, a także zawiera znajomości z innymi użytkownikami z całego świata. To gra, która wykorzystuje media społecznościowe i sprawdzi się dla osób, które chcą się poczuć niczym magnat nieruchomości, a jednocześnie lubią adrenalinę i ryzyko.

Gra Landlord Magnat Nieruchomości

Komentarze