Poznaj tajniki analizy danych z kursem online Business Intelligence od Future Collars

Analiza danychData Science czy analiza Big Data to obecnie jedne z dynamiczniej rozwijających się dziedzin IT, a sprawne operowanie na miliardach napływających danych stało się pożądaną umiejętnością wśród firm z wielu różnych dziedzin. Przygotowanie trafnego raportu w oparciu o rozbudowane analizy to jeden z wielu obszarów działań szeroko rozumianego Business Intelligence, którego tajniki poznać można dzięki 10-tygodniowemu kursowi Future Collars.

Wiedza z tego zakresu otwiera pracę w przedsiębiorstwach związanych z usługami, finansami, bankowością, marketingiem czy zarządzaniem ludźmi, a zarobki na stanowisku dewelopera Business Intelligence są bardzo wysokie.

Praktyczna wiedza z zakresu obsługi narzędzi Business Intelligence - analizuj dane z kursem Future Collars

Napływające zewsząd wiadomości z mediów (zarówno tych tradycyjnych, jak i społecznościowych), to potężny oręż w rękach osób, które wiedzą, jak z niego korzystać. Tego typu informacje to dane podlegające różnego rodzaju zależnościom - odkrycie ich pozwoli na wyciągnięcie wniosków, a te z kolei ułatwią podjęcie adekwatnej w danej chwili decyzji. Analiza danych stała się potężnym wsparciem firm z branż controllingu, bankowości, finansów (w tym tych powiązanych z giełdą), marketingu czy sprzedaży. Data Scientist czy analityk Big Data może pomóc nie tylko dopasować się do aktualnie panujących warunków panujących na rynku, ale również pozwoli na przewidzenie trendów.

W opanowaniu narzędzi z zakresu Business Intelligence pomoże dedykowany temu kurs, którego autorem jest Future Collars. 10 intensywnych tygodni pod okiem dwóch doświadczonych mentorów pozwoli poznać narzędzia takie jak Power BI - zarówno jeśli chodzi o teorię, jak i zagadnienia praktyczne (każdy etap kursu kończyć się będzie omówieniem wybranego case study).

Zostań deweloperem Business Intelligence z kursem od Future Collars: https://futurecollars.com/pl/business-intelligence-kurs-online/.

Okres próbny i małe, kameralne grupy - kurs Business Intelligence od Future Collars to szansa na poszerzenie swoich kompetencji

Wszystkie zajęcia realizowane są online, dlatego już następnego dnia zarówno nagranie, jak i wykorzystywane materiały są udostępniane kursantom. Dzięki temu osoby, które danego dnia nie mogły uczestniczyć w zajęciach, mają szansę na nadrobienie zaległości, a na następnym spotkaniu nic nie stoi na przeszkodzie, by dopytały mentorów o nurtujące ich kwestie. Kurs realizowany jest małych, kameralnych grupach (maksymalnie 12 osób), dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na pełne wsparcie prowadzących.

Kurs Business Intelligence autorstwa Future Collars to możliwość zdobycia nowego zawodu lub poszerzenia kompetencji, by nowo zdobytą wiedzę wykorzystać w aktualnej pracy. Jeśli jednak ktoś poczuje, że poruszanie się w gąszczu danych nie jest dla niego, Future Collars przygotowało okres próbny (pierwsze dwa tygodnie kursu). W tym czasie uczestnik może liczyć na zwrot większości poniesionych kosztów.

Komentarze