Przejdź do Orange Flex a za 3 miesiące zapłacisz tylko 1 zł miesięcznie!

Kobieta korzysta z telefonuDługie zobowiązania Cię przerażają? Masz dość klasycznych umów, od których nie ma potem ucieczki? Przenieś numer do Orange Flex - rozmawiaj, pisz i śledź social media bez ograniczeń i to w kusząco niskiej cenie na start!

Orange Flex - promocja dla przenoszących numer. To ty dyktujesz warunki

Obecny operator ciągle Cię zawodzi? A może przyszedł czas na zmiany? Jeśli wolisz proste warunki bez zobowiązań, opłat na start i ciągnącej się miesiącami umowy, przyszedł czas na przeniesienie numeru do Orange Flex!

Nie dość, że to Ty o wszystkim decydujesz, to jeszcze możesz skorzystać z promocji - przez 3 miesiące płacisz 1 zł za wybrany Plan komórkowy. Wystarczy, że pobierzesz aplikację na swój telefon z App Store, Google Play lub AppGalery, wypełnisz po kolei wszystkie pola, a na końcu wpiszesz kod: SIEMAFLEX. Załatwisz wszystko online, bez wychodzenia z domu i papierologii.

W Orange Flex promocje na tym się nie kończą - jest jeszcze opcja „polecaj i zarabiaj”. O co w tym chodzi? Opowiadasz komuś o Orange Flex i przekonujesz do zmiany operatora, a potem dzielisz się indywidualnym kodem promocyjnym. Ty dostaniesz extra 70 zł, a Twój znajomy 30 zł na początek. Za polecenie Flexa 5 osobom dostaniesz dodatkowe 500 GB internetu, a za kolejne 5 jeszcze 500 GB, czyli w sumie już 1000 GB. W Klubie Flex trafisz na jeszcze więcej okazji i rabatów.

Dołącz do generacji flex: https://flex.orange.pl/oferta/przenies-numer/

Flex - przeniesienie numeru. Sprawdź, co będziesz z tego mieć!

Nielimitowane rozmawianie, pisanie i social media bez żadnych ograniczeń i limitów? Przenieś numer do Orange Flex, a sam się przekonasz, że tak się da. Samodzielnie decydujesz, ile gigabajtów internetu potrzebujesz, aby być ciągle na czasie - w każdej chwili możesz zmienić wielkość pakietu raz w miesiącu. Wystarczy, że odpalisz swoją sieć w aplikacji!

Pakiety internetu w Orange Flex:

 • 15 GB - 25 zł,
 • 30 GB - 30 zł,
 • 45 GB - 35 zł (5G),
 • 80 GB - 50 zł (5G),
 • 150 GB - 80 zł (5G).

Chcesz pomóc znajomym w potrzebie? Nie ma problemu, możesz dzielić się swoimi GB do woli, jeśli też korzystają z Orange Flex.

Przeniesienie numeru do Orange Flex - jak to zrobić?

Jeśli chcesz stać się częścią Orange Flex, przeniesieniem numeru możesz się zająć 120 dni przed zakończeniem obowiązującej Cię umowy. Chyba że jesteś w Orange albo nju mobile - wtedy nawet 180 dni to odpowiedni moment na zmiany.

Jak przenieść numer do Orange Flex od innego operatora:

 1. Pobierz aplikację i wybierz opcję „Załóż konto”. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, to wybierz Flex dla firm.
 2. Wybierz 1 z 5 Planów komórkowych. Możesz go potem zmienić za darmo, kiedy tylko chcesz.
 3. Zaznacz, kiedy chcesz przenieść numer do Orange Flex. Wpisz konkretną datę albo wybierz opcję “Jak najszybciej i bez opłat” - wtedy operator sam sprawdzi, który termin jest dla Ciebie najkorzystniejszy.
 4. Zamów kartę SIM do salonu Orange albo niech przywiezie Ci ją kurier za 0 zł - zajmie to ok. 2-3 dni. Możesz też zainstalować eSIM.
 5. Potwierdź jeszcze swoją tożsamość. Możesz zalogować się przez stronę swojego banku albo zrobić szybkie selfie i zdjęcie dowodu. Później nie znajdziesz tych fotek w aplikacji.
 6. Dodaj kod promocyjny SIEMAFLEX i płać przez 3 miesiące po 1 zł. Wybierz sposób płatności (karta albo BLIK). Gdy tylko aktywujesz Plan komórkowy wszystko stanie się Flex.

6 kroków - tyle dzieli Cię od zerwania z umowami, zobowiązaniami, dodatkowymi opłatami i papierami. W Orange Flex Nas to nie dziwi!

Komentarze