TOP 5 gier na Oculus Rift na 40. w męskim gronie

Oculus Rift40. urodziny w męskim gronie do doskonała okazja, żeby zaszaleć, najlepiej - w alternatywnej rzeczywistości. Odkąd Oculus Rift przełamał technologiczne bariery, możecie brać udział w pozaziemskich misjach przyszłości albo sprawdzić swoich sił za kierownicą ciężarówki. Dlaczego warto wynająć gogle VR?

Oculus Rift przepustką do fantastycznej imprezy

Wyświetlają lub wytwarzają obraz, pozwalając doświadczać wirtualnej rzeczywistości wieloma zmysłami równocześnie. Gogle VR to niezawodny sposób na fantastyczną zabawę i przepustka do świata, w którym zmierzysz się z własnymi ograniczeniami, zweryfikujesz przyjaźnie i dowiesz się, na kogo naprawdę możesz liczyć. Nie zapominaj, że Oculus Rift daje Ci wybór - możesz wejść (dosłownie - całym sobą!) do fascynującego kręgu gier albo wykorzystać potencjał gogli i na nowo odkryć prawdziwy wymiar domowego kina. U progu nowej dekady chcesz się naprawdę świetnie bawić? Poznaj 5 gier, które dostarczą niezapomnianych wrażeń!

  1. Project Wingman to zręcznościowa gra lotnicza, osadzona w alternatywnej rzeczywistości. Decydując się na tę rozgrywkę, każdy z Twoich gości ma szansę wcielić się w pilota myśliwca i wziąć udział w konflikcie, który opanował już niemal całą Ziemię. Komu uda się odbić zajęte tereny z rąk wroga?
  2. Euro Truck Simulator 2 pozwoli Ci sprawdzić się za kierownicą ciężarówki. Jako właściciel firmy transportowej, staniesz przed pozornie łatwym zadaniem - przewożeniem ładunków pomiędzy kolejnymi miastami Europy. Chociaż gra jest przeznaczona do samotnej zabawy, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pojawiła się na urodzinowej imprezie - zwłaszcza jeśli stanowisk gry jest kilka.
  3. Phasmophobia, czyli nietypowy survival - horror, to propozycja dla jednej lub czterech osób. Zabawa polega na odwiedzaniu miejsc, które niejednokrotnie budzą grozę i zbieraniu dowodów na… istnienie duchów!

Oculus Rift na wyłączność

Obawiasz się, że 40. urodziny, które uświetnią stanowiska graczy, wyposażone w gogle VR, to wydatek, który pochłonie co najmniej jedną pensję? Dzięki propozycji wynajmu, dostępnej w ofercie Plenti, żeby mieć Oculus Rift na własność, niczego nie musisz kupować. Przy okazji takich okazdji, warto postawić również na kierownicę do gier, np. logitech g29, która pozwoli na jeszcze ciekawsze doznania. Sprzęt możesz wypożyczyć na dowolny okres i świętować tak, jak zaplanowałeś. Jak to zrobić? Zarejestruj się na plenti.app lub pobierz aplikację, wybierz interesujący Cię sprzęt i odbierz tak, jak Ci wygodnie.

Komentarze