Blog informatyczny

Co zrobić, aby podnieść kompetencje swoich pracowników?

Badania marketingoweKażdy pracodawca chce, aby jego pracownicy byli na jak najwyższym poziomie. Dlatego stara się stale podnosić kompetencje i kierować ich na specjalne szkolenia. Jednym z pomysłów jest pójście zgodnie z trendami i wykorzystanie modelu optymalizacji strony internetowej, by lepiej dostosować pracowników do sytuacji. Jak podnieść kompetencje swoich podwładnych?

Więcej…

   

Globalizacja, czyli tworzymy jeden, wspólny świat

GlobalizacjaGdy słyszymy termin "globalizacja", zwykle mamy dość sprzeczne odczucia. Nie bez powodu, gdyż proces ten jest przyczyną wielu kontrowersji. To, że mamy do czynienia z globalizacją jest faktem: jak jednak go oceniać? Czy to dobrze, że tworzy się jeden świat: otwarty i tolerancyjny, czy może powinniśmy obawiać się zatracenia indywidualności oraz odrębności krajów i kultur?

Więcej…

   

Sprzedaż zdjęć, grafik, filmików w Internecie

Sprzedaż rzeczy w InternecieInternet daje nam możliwość zarabiania na rożnego rodzaju sposoby.

Oprócz prowadzenia bloga czy programów partnerskim szybko i prosto możemy sprzedawać wykonywane przez nas fotografie, grafikę tworzoną w programach komputerowych czy krótkie filmiki wideo.

Więcej…

   

Wyważanie wirników wentylatorów

Wyważanie wirników wentylatorów

Wiele firm oferujących sprzedaż wentylatorów oprócz dystrybucji tych urządzeń oferuje nam również sporą ilość usług z nimi związanych. Wiele firm zajmuje się między innymi profesjonalnym wyważaniem wirników i wentylatorów. Wyważanie wentylatorów jest przeprowadzane zarówno w siedzibie firmy jak i u klienta. Wyważanie samych wirników jest najczęściej wykonywane w firmie, taka diagnostyka obejmuje wyważanie wirnika bez napędu.

Więcej…