Blog informatyczny

Jak założyć konto Gmail we własnej domenie?

Konto GmailPoczta Gmail jest najpopularniejszą tego rodzaju usługą na świecie. Już w 2018 roku Google poinformowało, że liczba zarejestrowanych kont przekracza 1,5 mld, co oczywiście nie oznacza, że z poczty tej korzysta tak wielu użytkowników - część ma przecież więcej niż jedno konto. Jednym z czynników wpływających na wizerunek firmy jest adres e-mail, który powinien być założony we własnej domenie. Czy istnieje taka możliwość w przypadku Gmaila?

Więcej…

   

Język angielski dla programisty - jak i gdzie się uczyć?

Język angielski dla programistyRynek IT się stale rozwija. Ostrożne szacunki pokazują, że brakuje na nim 50 tysięcy specjalistów w samej tylko Polsce. Jest to świetny wybór pracy dla osób, które liczą na stabilne zatrudnienie i wysokie wynagrodzenie. Jednak nawet w tak opłacalnej branży są aspekty, które zwiększają szanse na atrakcyjną posadę. Jednym z nich jest dobra znajomość języka angielskiego.

Więcej…

   

Magazyn dla e-sklepu - sprawdź, czy wynajem jest opłacalny

Magazyn dla e-sklepuBierzesz pod uwagę wynajem magazynu dla sklepu elektronicznego? To poważna inwestycja, ale czy na pewno gwarantująca zysk? Poniżej kilka kwestii, które warto wziąć pod uwagę.

Więcej…

   

Sklep na abonament - czy to się opłaca?

Sklep na abonamentCzasy, w których sprzedawanie w Internecie wiązało się z kosztami budowania e-sklepu od podstaw minęły bezpowrotnie. Od kilku lat rynek zmierza w kierunku rozwiązań SaaS, czyli sklepów na abonament. Są to gotowe narzędzia, które minimalizują koszty, ilość pracowników oraz czas potrzebny do rozpoczęcia działalności.

Więcej…