Blog informatyczny

Programiści - zarobki, zlecenia

ProgramistaNa przestrzeni ostatnich lat informatyka, a konkretnie związane z nią technologie należą do najszybciej rozwijających się dziedzin. Na szczególną uwagę zasługuje programowanie, bardziej zaawansowane i pozwalające na realizację wielu projektów dotyczących programów komputerowych oraz szczegółowej analizy.

Więcej…

   

Shopify a zarządzanie sklepem internetowym

Zarządzanie sklepem internetowymTo miejsce dla nowego przedsiębiorcy, który stawia swoje pierwsze kroki w sprzedaży internetowej, a także dla tych, którzy chcą swój biznes rozwinąć.

Więcej…

   

Jak działa Amazon?

AmazonAmazon daje niesamowite możliwości rozwoju dla polskich przedsiębiorstw. Istnieją dwie możliwości założenia konta na Amazonie: indywidualne i profesjonalne. Pierwsze z nich jest darmowe, jednak daje ograniczone możliwości sprzedaży. Konto profesjonalne wiąże się ze stałą miesięczną opłatą, jednak jest niezbędne do prowadzenia skutecznej sprzedaży na platformie Amazon.

Więcej…

   

Język angielski dla programisty - jak i gdzie się uczyć?

Język angielski dla programistyRynek IT się stale rozwija. Ostrożne szacunki pokazują, że brakuje na nim 50 tysięcy specjalistów w samej tylko Polsce. Jest to świetny wybór pracy dla osób, które liczą na stabilne zatrudnienie i wysokie wynagrodzenie. Jednak nawet w tak opłacalnej branży są aspekty, które zwiększają szanse na atrakcyjną posadę. Jednym z nich jest dobra znajomość języka angielskiego.

Więcej…