Blog informatyczny

Biuro tłumaczeń - które wybrać?

Biuro tłumaczeńBiuro tłumaczeń powinno zapewnić nam kompleksowe usługi w obrębie tłumaczenia różnorakich tekstów. Wybierając tłumacza powinniśmy kierować się doświadczeniem, jakie posiada dana osoba w przygotowywaniu dokumentów. Ważna jest też terminowość, ale przede wszystkim specjalizacja. Nie każdy tłumacz podejmie się np. tłumaczeń przysięgłych, do których wymagany jest specjalny i trudny egzamin państwowy.

Więcej…

   

BMW ConnectedDrive

Nowoczesne technologie samochodoweMarka BMW wciąż wprowadza do swoich aut rozwiązania, które mają uczynić jazdę jeszcze bardziej bezpieczną i komfortową. Do rozwiązań, które są dostępne na polskim rynku od 2013 roku należy system ConnectedDrive.

Jak działa oferowana przez koncern BMW technologia ConnectedDrive?

Więcej…

   

Sprzedaż zdjęć, grafik, filmików w Internecie

Sprzedaż rzeczy w InternecieInternet daje nam możliwość zarabiania na rożnego rodzaju sposoby.

Oprócz prowadzenia bloga czy programów partnerskim szybko i prosto możemy sprzedawać wykonywane przez nas fotografie, grafikę tworzoną w programach komputerowych czy krótkie filmiki wideo.

Więcej…

   

Wyważanie wirników wentylatorów

Wyważanie wirników wentylatorów

Wiele firm oferujących sprzedaż wentylatorów oprócz dystrybucji tych urządzeń oferuje nam również sporą ilość usług z nimi związanych. Wiele firm zajmuje się między innymi profesjonalnym wyważaniem wirników i wentylatorów. Wyważanie wentylatorów jest przeprowadzane zarówno w siedzibie firmy jak i u klienta. Wyważanie samych wirników jest najczęściej wykonywane w firmie, taka diagnostyka obejmuje wyważanie wirnika bez napędu.

Więcej…