Sieci komputerowe

Ile kosztuje certyfikat SSL?

Certyfikat SSLPodstawowym zabiegiem stosowanym w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa, jest wymuszanie szyfrowania połączeń pomiędzy urządzeniami. Niezwykle istotny we współczesnym marketingu jest także poziom zaufania klientów, a zweryfikowanie stanu szyfrowania jest proste i ogranicza się do sprawdzenia paska adresu przeglądarki.

Więcej…

 

Na czym polega administracja siecią komputerową?

Administracja siecią komputerowąBranża informatyczna kryje wiele zagadek. Jedną z nich jest administracja siecią komputerową, która niesie bardzo ważne zadania i określony cel.

Więcej…

   

Sieć komputerowa - co to jest? Topologie sieci, media transmisyjne, modele, polecenia, urządzenia

Sieć komputerowaSieć komputerowa - co to jest? Podstawowe pojęcia i nazwy. Sieć komputerowa jest zbiorem komputerów i urządzeń, które połączone są ze sobą. Umożliwia ona przekazywanie informacji pomiędzy tymi urządzeniami.

Więcej…

 

5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o budowie sieci komputerowej w firmie

Sieć komputerowa w firmieBudowa sieci komputerowej w firmie to poważna decyzja. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników i dopasować oferowane na rynku rozwiązania idealnie do potrzeb firmy. Dlaczego taka sieć komputerowa to dobre rozwiązanie i jak je wdrożyć? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Więcej…

   

Więcej artykułów…