Porady

Bezpieczne przechowywanie zdjęć

Bezpieczne przechowywanie zdjęćPrywatne dane przechowywane najczęściej na komputerach stacjonarnych i laptopach są nie do przecenienia. Znajdują się na nich różne dokumenty tekstowe jak na przykład prace potrzebne do szkoły, na uczelnię lub do pracy oraz materiały wideo. Dużo przestrzeni dyskowych zajmują też zdjęcia - między innymi te z corocznych wakacji albo te, które uwieczniają błyskawicznie rosnące pociechy - w tym ich narodziny, raczkowanie oraz pierwsze stawiane kroki i wypowiadane słowa. Wszystko to bezcenne archiwa, przed utratą których warto się zabezpieczyć.

Więcej…

 

Jak napisać świetny opis profilu na Instagram?

Opis profilu na InstagramChcesz rozwijać swoje konto na Instagramie? W pierwszej kolejności zadbaj o takie BIO, które od razu zachęci potencjalnych fanów do kliknięcia "Obserwuj". Dzielimy się 4 poradami, które pomogą Ci napisać taki opis profilu, który w odpowiedni sposób zaprezentuje Ciebie lub Twoją firmę.

Więcej…

   

4 filary skutecznej promocji bloga

Promocja blogaProwadzenie bloga to znakomity sposób na budowę autorytetu. To także dobry sposób na monetyzację, jest wiele przypadków osób, które zaczynały od prowadzenia bloga, a potem wprowadziły do sprzedaży produkt i usługę. Aby dojść do momentu monetyzacji, potrzebni są odwiedzający. Jak skutecznie prowadzić i promować bloga, by powiększać grono czytelników? Są cztery filary, o których trzeba pamiętać. O nich niżej.

 

Więcej…

 

Jak chronić komputer przed wirusami?

Ochrona komputerówW dzisiejszych czasach odpowiednia ochrona komputera przed wirusami jest niezwykle ważna, ponieważ praktycznie każdy komputer podpięty jest do globalnej sieci, przez co może być bez problemu wykorzystany do jakiegoś ataku. Obecnie hakerzy czują się bezkarni, ponieważ działają w sieci anonimowo, co niestety przekłada się na rosnącą cyberprzestępczość. Każdy komputer podłączony do sieci narażony jest na atak wirusów, dlatego też należy go w prawidłowy sposób zabezpieczyć. W jaki zatem sposób można ochronić komputer przed wirusami?

Więcej…