Porady

Bezpieczne przechowywanie zdjęć

Bezpieczne przechowywanie zdjęćPrywatne dane przechowywane najczęściej na komputerach stacjonarnych i laptopach są nie do przecenienia. Znajdują się na nich różne dokumenty tekstowe jak na przykład prace potrzebne do szkoły, na uczelnię lub do pracy oraz materiały wideo. Dużo przestrzeni dyskowych zajmują też zdjęcia - między innymi te z corocznych wakacji albo te, które uwieczniają błyskawicznie rosnące pociechy - w tym ich narodziny, raczkowanie oraz pierwsze stawiane kroki i wypowiadane słowa. Wszystko to bezcenne archiwa, przed utratą których warto się zabezpieczyć.

Więcej…

 

Jak napisać świetny opis profilu na Instagram?

Opis profilu na InstagramChcesz rozwijać swoje konto na Instagramie? W pierwszej kolejności zadbaj o takie BIO, które od razu zachęci potencjalnych fanów do kliknięcia "Obserwuj". Dzielimy się 4 poradami, które pomogą Ci napisać taki opis profilu, który w odpowiedni sposób zaprezentuje Ciebie lub Twoją firmę.

Więcej…

   

Praca przy komputerze - negatywne skutki i ich niwelowanie

Praca przy komputerzePraca przy komputerze -  negatywne skutki i ich niwelowanie

W XXI wieku technologia informacyjna dynamicznie się rozwija, w związku z czym wiele osób korzysta z komputera przez kilka, a nawet kilkanaście godzin dziennie. Mało jednak osób zdaje sobie sprawę ze skutków ubocznych, które mogą doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.

Więcej…

 

Gdzie kupić komputer przez internet - jak porównać sklepy

Gdzie kupić komputer przez internet?Analizując ofertę dzisiejszego rynku można ze spokojem dojść do wniosku, że jednak największy wybór komputerów jest w internecie. Sklepy internetowe, a także serwisy z ogłoszeniami lokalnymi motywują nas do tego, by dokonać zakupu właśnie w sieci.

Tylko to z jednej strony nie takie proste, bo tak duży wybór sprzętu wcale nie ułatwia podjęcia decyzji.

Więcej…