Porady

Bezpieczne przechowywanie zdjęć

Bezpieczne przechowywanie zdjęćPrywatne dane przechowywane najczęściej na komputerach stacjonarnych i laptopach są nie do przecenienia. Znajdują się na nich różne dokumenty tekstowe jak na przykład prace potrzebne do szkoły, na uczelnię lub do pracy oraz materiały wideo. Dużo przestrzeni dyskowych zajmują też zdjęcia - między innymi te z corocznych wakacji albo te, które uwieczniają błyskawicznie rosnące pociechy - w tym ich narodziny, raczkowanie oraz pierwsze stawiane kroki i wypowiadane słowa. Wszystko to bezcenne archiwa, przed utratą których warto się zabezpieczyć.

Więcej…

 

Mobilne rozwiązania Auto ID w praktyce

Auto IDSpecjalista radzi jakie powinny być kryteria doboru wyspecjalizowanego osprzętu wspierającego codzienne zadania pracowników terenowych.

Więcej…

   

Jak napisać świetny opis profilu na Instagram?

Opis profilu na InstagramChcesz rozwijać swoje konto na Instagramie? W pierwszej kolejności zadbaj o takie BIO, które od razu zachęci potencjalnych fanów do kliknięcia "Obserwuj". Dzielimy się 4 poradami, które pomogą Ci napisać taki opis profilu, który w odpowiedni sposób zaprezentuje Ciebie lub Twoją firmę.

Więcej…

 

4 filary skutecznej promocji bloga

Promocja blogaProwadzenie bloga to znakomity sposób na budowę autorytetu. To także dobry sposób na monetyzację, jest wiele przypadków osób, które zaczynały od prowadzenia bloga, a potem wprowadziły do sprzedaży produkt i usługę. Aby dojść do momentu monetyzacji, potrzebni są odwiedzający. Jak skutecznie prowadzić i promować bloga, by powiększać grono czytelników? Są cztery filary, o których trzeba pamiętać. O nich niżej.

 

Więcej…