Porady

Jakie elementy powinien zawierać profesjonalny sklep internetowy?

Nowoczesny sklep internetowyW debacie publicznej coraz częściej pojawiają się głosy, że sprzedaż produktów przez stronę internetową za maksymalnie kilkanaście lat całkowicie wyprze tradycyjne sklepy, które stracą po prostu rację bytu. Trudno nie zgodzić się z tezą, że przez internet wszystko odbywa się szybciej i wygodniej.

Więcej…

 

Bezpieczne przechowywanie zdjęć

Bezpieczne przechowywanie zdjęćPrywatne dane przechowywane najczęściej na komputerach stacjonarnych i laptopach są nie do przecenienia. Znajdują się na nich różne dokumenty tekstowe jak na przykład prace potrzebne do szkoły, na uczelnię lub do pracy oraz materiały wideo. Dużo przestrzeni dyskowych zajmują też zdjęcia - między innymi te z corocznych wakacji albo te, które uwieczniają błyskawicznie rosnące pociechy - w tym ich narodziny, raczkowanie oraz pierwsze stawiane kroki i wypowiadane słowa. Wszystko to bezcenne archiwa, przed utratą których warto się zabezpieczyć.

Więcej…

   

Jak napisać świetny opis profilu na Instagram?

Opis profilu na InstagramChcesz rozwijać swoje konto na Instagramie? W pierwszej kolejności zadbaj o takie BIO, które od razu zachęci potencjalnych fanów do kliknięcia "Obserwuj". Dzielimy się 4 poradami, które pomogą Ci napisać taki opis profilu, który w odpowiedni sposób zaprezentuje Ciebie lub Twoją firmę.

Więcej…

 

Jak chronić komputer przed wirusami?

Ochrona komputerówW dzisiejszych czasach odpowiednia ochrona komputera przed wirusami jest niezwykle ważna, ponieważ praktycznie każdy komputer podpięty jest do globalnej sieci, przez co może być bez problemu wykorzystany do jakiegoś ataku. Obecnie hakerzy czują się bezkarni, ponieważ działają w sieci anonimowo, co niestety przekłada się na rosnącą cyberprzestępczość. Każdy komputer podłączony do sieci narażony jest na atak wirusów, dlatego też należy go w prawidłowy sposób zabezpieczyć. W jaki zatem sposób można ochronić komputer przed wirusami?

Więcej…