Porady

Czy opłaca się kupować zamienniki tuszu do drukarek?

Drukarka do domuDrukarki atramentowe cieszę się dużą popularnością ze względu na ich niską cenę zakupu. Często jednak okazują się bardzo drogie w eksploatacji - to z powodu kosztów, jakie trzeba ponieść przy zakupie wymiennych pojemników z tuszem.

Dlatego też wielu użytkowników decyduje się na tańsze zamienniki kartridżów. Poznaj wady i zalety takiego rozwiązania!

Więcej…

 

Sprzęt komputerowy dla firm - leasing czy raty?

Firmowy sprzęt komputerowyZakup sprzętu komputerowego, to podstawa każdego przedsiębiorstwa, w dzisiejszych czasach, bez odpowiedniego sprzętu, firma zwyczajnie nie może dobrze funkcjonować. Jednak sam zakup takowych urządzeń, może często okazać się zbyt drogi. Dlatego też bardzo wielu przedsiębiorców, decyduje się na raty lub leasing, które pomagają zaopatrzyć się w niezbędne sprzęty czy oprogramowanie.

Więcej…

   

Zapora sieciowa Firewall

FirewallZabezpieczenie systemu komputerowego przed atakami z sieci stanowi jedno z najważniejszych zadań administratora. Równie ważna jest ochrona danych wewnętrznych przed dostępem osób nieuprawnionych. Dlatego korzystanie z zapory ogniowej Firewall to obecnie już standard.

Więcej…

 

Jakie elementy powinien zawierać profesjonalny sklep internetowy?

Nowoczesny sklep internetowyW debacie publicznej coraz częściej pojawiają się głosy, że sprzedaż produktów przez stronę internetową za maksymalnie kilkanaście lat całkowicie wyprze tradycyjne sklepy, które stracą po prostu rację bytu. Trudno nie zgodzić się z tezą, że przez internet wszystko odbywa się szybciej i wygodniej.

Więcej…