Porady

5 niezawodnych tricków, które przyśpieszą Twojego laptopa!

ProgramowanieTwój laptop od jakiegoś czasu gorzej działa? Wydaje Ci się, że praca systemu znacząco się pogorszyła, jest wolniejsza, a uruchomione aplikacje zdają się ładować całe wieki? Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego sprzętu zaczekaj - wypróbuj wcześniej nasze 5 sposobów na przyśpieszenie komputera!

Więcej…

 

Jak skutecznie chłodzić peceta?

Chłodzenie pecetaAby pecet działał prawidłowo, należy regularnie dbać o jego odpowiednią wentylację niezależnie od pory roku. Jeśli to zaniedbamy, komputer może robić nam nieprzyjemne niespodzianki niezależnie od temperatury otoczenia.

Więcej…

   

Bezpieczne przechowywanie zdjęć

Bezpieczne przechowywanie zdjęćPrywatne dane przechowywane najczęściej na komputerach stacjonarnych i laptopach są nie do przecenienia. Znajdują się na nich różne dokumenty tekstowe jak na przykład prace potrzebne do szkoły, na uczelnię lub do pracy oraz materiały wideo. Dużo przestrzeni dyskowych zajmują też zdjęcia - między innymi te z corocznych wakacji albo te, które uwieczniają błyskawicznie rosnące pociechy - w tym ich narodziny, raczkowanie oraz pierwsze stawiane kroki i wypowiadane słowa. Wszystko to bezcenne archiwa, przed utratą których warto się zabezpieczyć.

Więcej…

 

Jak napisać świetny opis profilu na Instagram?

Opis profilu na InstagramChcesz rozwijać swoje konto na Instagramie? W pierwszej kolejności zadbaj o takie BIO, które od razu zachęci potencjalnych fanów do kliknięcia "Obserwuj". Dzielimy się 4 poradami, które pomogą Ci napisać taki opis profilu, który w odpowiedni sposób zaprezentuje Ciebie lub Twoją firmę.

Więcej…