Sprzęt

Co trzeba wiedzieć o myszkach gamingowych

Myszka gamingowaMyszki dla graczy, podobnie jak inne akcesoria, są obecnie dostępne niemal u wszystkich producentów sprzętu komputerowego. Różnią się jakością, ceną i przeznaczeniem. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie myszki do grania.

Więcej…

 

Idealne cechy biurka gamera

Biurko dla graczaUlubiona gra odpalona, kubek z napojem pod ręką, słuchawki w pobliżu - czyż nie tak powinno wyglądać leniwe popołudnie? Do tego jeszcze wygodny fotel i sporo miejsca, pozwalającego na wygodne rozlokowanie innych przydatnych przedmiotów. A może po prostu pudełek z grami, akcesoriów i gadżetów? Takie właśnie możliwości zapewnić powinno prawdziwe, gamerskie biurko.

Więcej…

   

Dysk SSD w serwerze

Dysk SSDDyski SSD to inaczej dyski półprzewodnikowe. Są to po prostu urządzenia pamięci masowej, zbudowane w oparciu o pamięć flash. W urządzeniach zastosowane są tranzystory i elementy nieruchome, inaczej niż w dyskach twardych.

Więcej…

 

Komputery poleasingowe - dlaczego warto je kupować?

Komputer poleasingowyDobrej klasy komputer kosztuje minimum kilka tysięcy złotych i dla niektórych osób taki wydatek jest poza zakresem możliwości. Co jednak w sytuacji, kiedy chcesz kupić dobry sprzęt, ale jednocześnie maksymalnie na nim zaoszczędzić? Rozwiązaniem są komputery poleasingowe.

Więcej…