Sprzęt

Klawiatura dla gracza - jaką wybrać?

Klawiatura dla graczaKlawiatura jest jednym z najważniejszych akcesoriów komputerowych wykorzystywanych przez fanów wirtualnych rozgrywek. Ze względu na swoją funkcjonalność, idealnie sprawdza się zarówno w przypadku gier typu singleplayer, jak i multiplayer, czyli wieloosobowych rozgrywek w sieci. Czym powinna charakteryzować się klawiatura dla gracza? Na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie? Jakie parametry techniczne warto wziąć pod uwagę?

Więcej…

 

Pierwszy komputer na świecie

Pierwszy komputer na świeciePierwszy komputer na świecie. Kto dziś wyobraża sobie życie bez komputerów, samochodów, telefonów komórkowych? Zwłaszcza komputery znacząco przyczyniły się do podniesienia jakości naszego życia, dziś zamykając się nierzadko w niewielkich laptopach o wielkości nawet 10 cali. Dziś komputery nierzadko zastępują ludzi, sterują ruchem na ulicy, szeregiem urządzeń i maszyn, a nawet systemami obronnymi.

Więcej…

   

Dlaczego warto wybrać druk UV?

Druk UVTechnologia druku UV oraz jego zalety powodują, że metoda ta stosowana jest w niemal każdej dziedzinie - od reklamy, przez przemysł, na branży meblarskiej kończąc.

Sprawdź zalety druku UV i dowiedz się, dlaczego powinieneś z niego skorzystać.

Więcej…

 

Dysk SSD w serwerze

Dysk SSDDyski SSD to inaczej dyski półprzewodnikowe. Są to po prostu urządzenia pamięci masowej, zbudowane w oparciu o pamięć flash. W urządzeniach zastosowane są tranzystory i elementy nieruchome, inaczej niż w dyskach twardych.

Więcej…