Sprzęt

Jaki powinien być nowoczesny laptop?

Nowoczesny laptopKorzystanie z komputerów jest dzisiaj tak powszechne, że trudno sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie bez ich dostępności. No bo wyobraźmy sobie, że nagle z dnia na dzień zaczyna ich brakować. Zapewne wielu z nas poczułoby się w tej sytuacji co najmniej dziwnie, ale pociągałoby to za sobą jeszcze większe komplikacje, i to dla całego świata. Przecież w każdej praktycznie branży są one niezbędne. Dawniej królowały komputery stacjonarne, dziś to jednak laptopy są ważniejsze. I choć niby wiemy o nich dużo, to ciągle zdarza się wybrać źle, kupić dany model, a później denerwować się z jego niemocy. Co jest więc ważne? Jakie są najważniejsze cechy nowoczesnego laptopa?

Więcej…

 

Jaki skaner wybrać do domu?

SkanerSkaner to praktyczne urządzenie, które znajdzie zastosowanie, nie tylko w biurze lub firmie, lecz także w domu. W szerokim ofercie tych urządzeń znajdziesz praktyczne modele użytkowe oraz specjalistyczne, o dużym zróżnicowaniu cenowym. Jaki model wybrać do domu, by spełniał Twoje wymagania podpowiemy Ci w tym artykule.

Więcej…

   

Acer Aspire 5 czyli idealny laptop do codziennego użytku

Acer Aspire 5Laptop Acer Aspire 5 swoją premierę miał w kwietniu 2017 r. i szybko spotkał się z uznaniem użytkowników. Laptopy z tej serii charakteryzują się bowiem starannym wykonaniem, dobrymi podzespołami oraz dobrej jakości matowym ekranem IPS pracującym w rozdzielczości Full HD. Wszystko to sprawia, że Acer laptop idealnie nadaje się do codziennego użytkowania.

Więcej…

 

Jak działa drukarka termotransferowa?

Drukarka termotransferowaDrukarki termotransferowa stosuje się do druku na papierze, a także na jakimkolwiek innym materiale - naturalnym czy sztucznym. Za pomocą druku termotransferowego możemy nanosić aplikacje wyjątkowej jakości w stosunkowo niskiej cenie. Technologia termotransferowa charakteryzuje się wyjątkową jakością wydruków porównywalną do drukarek laserowych.

Więcej…