Sprzęt

Komputery poleasingowe - dlaczego warto je kupować?

Komputer poleasingowyDobrej klasy komputer kosztuje minimum kilka tysięcy złotych i dla niektórych osób taki wydatek jest poza zakresem możliwości. Co jednak w sytuacji, kiedy chcesz kupić dobry sprzęt, ale jednocześnie maksymalnie na nim zaoszczędzić? Rozwiązaniem są komputery poleasingowe.

Więcej…

 

Jaki skaner wybrać do domu?

SkanerSkaner to praktyczne urządzenie, które znajdzie zastosowanie, nie tylko w biurze lub firmie, lecz także w domu. W szerokim ofercie tych urządzeń znajdziesz praktyczne modele użytkowe oraz specjalistyczne, o dużym zróżnicowaniu cenowym. Jaki model wybrać do domu, by spełniał Twoje wymagania podpowiemy Ci w tym artykule.

Więcej…

   

Acer Aspire 5 czyli idealny laptop do codziennego użytku

Acer Aspire 5Laptop Acer Aspire 5 swoją premierę miał w kwietniu 2017 r. i szybko spotkał się z uznaniem użytkowników. Laptopy z tej serii charakteryzują się bowiem starannym wykonaniem, dobrymi podzespołami oraz dobrej jakości matowym ekranem IPS pracującym w rozdzielczości Full HD. Wszystko to sprawia, że Acer laptop idealnie nadaje się do codziennego użytkowania.

Więcej…

 

Jak działa drukarka termotransferowa?

Drukarka termotransferowaDrukarki termotransferowa stosuje się do druku na papierze, a także na jakimkolwiek innym materiale - naturalnym czy sztucznym. Za pomocą druku termotransferowego możemy nanosić aplikacje wyjątkowej jakości w stosunkowo niskiej cenie. Technologia termotransferowa charakteryzuje się wyjątkową jakością wydruków porównywalną do drukarek laserowych.

Więcej…