Sprzęt

Integra 64 - charakterystyka i właściwości

Satel Integra 64Integra 64, a konkretnie płyta główna centrali alarmowej marki Satel, to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku. Integra 64 od Satel wyróżnia się wszechstronnością, która zapewnia stabilność działania w systemach sygnalizacji włamania oraz napadu, jak również systemach kontroli dostępu i sprawnego zarządzania budynkiem. Czytaj dalej i dowiedz się, co oferuje Integra 64.

Więcej…

 

Akcesoria do laptopów

Praca przy pomocy laptopaŻyjemy w czasach, w których właściwie każdy ma laptopa czy telefon. Dostęp do Internetu jest tak łatwy jak dostęp do powietrza czy wody. Ma to swoje dobre i złe strony. Skoncentrujmy się na tych dobrych. I na tym, jakie akcesoria do laptopów możemy nabyć.

Więcej…

   

Jaki skaner wybrać do domu?

SkanerSkaner to praktyczne urządzenie, które znajdzie zastosowanie, nie tylko w biurze lub firmie, lecz także w domu. W szerokim ofercie tych urządzeń znajdziesz praktyczne modele użytkowe oraz specjalistyczne, o dużym zróżnicowaniu cenowym. Jaki model wybrać do domu, by spełniał Twoje wymagania podpowiemy Ci w tym artykule.

Więcej…

 

Acer Aspire 5 czyli idealny laptop do codziennego użytku

Acer Aspire 5Laptop Acer Aspire 5 swoją premierę miał w kwietniu 2017 r. i szybko spotkał się z uznaniem użytkowników. Laptopy z tej serii charakteryzują się bowiem starannym wykonaniem, dobrymi podzespołami oraz dobrej jakości matowym ekranem IPS pracującym w rozdzielczości Full HD. Wszystko to sprawia, że Acer laptop idealnie nadaje się do codziennego użytkowania.

Więcej…