Sprzęt

Jaki skaner wybrać do domu?

SkanerSkaner to praktyczne urządzenie, które znajdzie zastosowanie, nie tylko w biurze lub firmie, lecz także w domu. W szerokim ofercie tych urządzeń znajdziesz praktyczne modele użytkowe oraz specjalistyczne, o dużym zróżnicowaniu cenowym. Jaki model wybrać do domu, by spełniał Twoje wymagania podpowiemy Ci w tym artykule.

Więcej…

 

Acer Aspire 5 czyli idealny laptop do codziennego użytku

Acer Aspire 5Laptop Acer Aspire 5 swoją premierę miał w kwietniu 2017 r. i szybko spotkał się z uznaniem użytkowników. Laptopy z tej serii charakteryzują się bowiem starannym wykonaniem, dobrymi podzespołami oraz dobrej jakości matowym ekranem IPS pracującym w rozdzielczości Full HD. Wszystko to sprawia, że Acer laptop idealnie nadaje się do codziennego użytkowania.

Więcej…

   

Jak działa drukarka termotransferowa?

Drukarka termotransferowaDrukarki termotransferowa stosuje się do druku na papierze, a także na jakimkolwiek innym materiale - naturalnym czy sztucznym. Za pomocą druku termotransferowego możemy nanosić aplikacje wyjątkowej jakości w stosunkowo niskiej cenie. Technologia termotransferowa charakteryzuje się wyjątkową jakością wydruków porównywalną do drukarek laserowych.

Więcej…

 

Na co zwrócić uwagę wybierając laptop do grafiki?

Laptop do grafikiOsoby zawodowo zajmujące się grafiką potrzebują sprzętu do pracy, który sprawdzi się podczas wykonywania wymagających zadań. Wybór komputera może nastręczać pewnych trudności, jednak jest on znacznie łatwiejszy, kiedy wiadomo, na co zwrócić uwagę. Co jest istotne podczas poszukiwania laptopa do grafiki?

Więcej…