Urządzenia mobilne

Popularność smartfonów w Polsce

iPhoneKażdego roku wzrasta liczba nabywanych przez Polaków smartfonów. Wyliczono, że tylko w I kwartale 2017 kupiliśmy ich blisko 2 miliony. Prognozuje się, że do końca roku sprzedaż smartfonów osiągnie rekordową liczbę ponad 8 milionów. To wzrost popularności smartfonów o jakieś 8% w stosunku do roku poprzedniego.

Więcej…

 

Najlepsze pomysły na aplikacje mobilne

Aplikacje mobilnePatrząc na rozmaite rankingi najpopularniejszych aplikacji mobilnych można zauważyć, że istnieje wiele różnych kategorii i sposobów mierzenia tego sukcesu. Na pewno wskaźnikiem mówiącym wprost o komercyjnym sukcesie danej aplikacji jest ilość pobrań i jest to również informacja najbardziej eksponowana przez wszystkie sklepy z aplikacjami.

Więcej…

   

Zarysowany ekran telefonu - czy da się go jeszcze uratować?

Zarysowany ekran telefonuSmartfony towarzyszą nam wszędzie: w szkole, w pracy, podczas uprawiania sportu czy wylegiwania się w domu. By sprostać różnym warunkom, w których muszą przetrwać telefony, producenci prześcigają się w wykorzystywaniu coraz trwalszych materiałów do produkcji urządzeń.

Więcej…

 

System operacyjny w smartfonie - jaki wybrać?

System operacyjny w smartfonieZakup nowego telefonu to poważna decyzja, dlatego zanim wybierzemy odpowiedni model, warto zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat jego działania oraz wydajności.

Więcej…