Urządzenia mobilne

Najlepsze pomysły na aplikacje mobilne

Aplikacje mobilnePatrząc na rozmaite rankingi najpopularniejszych aplikacji mobilnych można zauważyć, że istnieje wiele różnych kategorii i sposobów mierzenia tego sukcesu. Na pewno wskaźnikiem mówiącym wprost o komercyjnym sukcesie danej aplikacji jest ilość pobrań i jest to również informacja najbardziej eksponowana przez wszystkie sklepy z aplikacjami.

Więcej…

 

Zarysowany ekran telefonu - czy da się go jeszcze uratować?

Zarysowany ekran telefonuSmartfony towarzyszą nam wszędzie: w szkole, w pracy, podczas uprawiania sportu czy wylegiwania się w domu. By sprostać różnym warunkom, w których muszą przetrwać telefony, producenci prześcigają się w wykorzystywaniu coraz trwalszych materiałów do produkcji urządzeń.

Więcej…

   

System operacyjny w smartfonie - jaki wybrać?

System operacyjny w smartfonieZakup nowego telefonu to poważna decyzja, dlatego zanim wybierzemy odpowiedni model, warto zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat jego działania oraz wydajności.

Więcej…

 

16 GB pamięci w telefonie - jak nią rozsądnie gospodarować?

16 GB pamięci w telefonieTelefony z wbudowaną pamięcią wewnętrzną rzędu 16 gigabajtów stają się powoli standardem. Większość urządzeń z mniejszą zasobnością ma coraz większe problemy z pomieszczeniem wszystkich aplikacji, systemu operacyjnego, zdjęć, filmów i innych dokumentów. Jeśli jednak myślisz, że całkowite zapełnienie 16 GB pamięci należy do zadań trudnych, to niestety jesteś w błędzie!

Więcej…