Urządzenia mobilne

Popularność smartfonów w Polsce

iPhoneKażdego roku wzrasta liczba nabywanych przez Polaków smartfonów.

Więcej…

 

Android czy iOS plusy i minusy obu systemów

System androidMobilne urządzenia cieszą się coraz większą popularnością. Są to różnego rodzaju smartfony, tablety i tym podobne urządzenia. Telefony komórkowe wchodziły długo. Ale kiedy już weszły to zagościły u nas na dobre. Urządzenia te rozrosły się do miary mikrotelefonów. Tak, to sprawne, wielofunkcyjne urządzenia, która pozwalają nam na bardzo dużo. Dzięki nim możemy łatwo i przyjemnie spędzać wolny czas i rozmawiać ze znajomymi.

Więcej…

   

Najlepsze pomysły na aplikacje mobilne

Aplikacje mobilnePatrząc na rozmaite rankingi najpopularniejszych aplikacji mobilnych można zauważyć, że istnieje wiele różnych kategorii i sposobów mierzenia tego sukcesu. Na pewno wskaźnikiem mówiącym wprost o komercyjnym sukcesie danej aplikacji jest ilość pobrań i jest to również informacja najbardziej eksponowana przez wszystkie sklepy z aplikacjami.

Więcej…

 

Zarysowany ekran telefonu - czy da się go jeszcze uratować?

Zarysowany ekran telefonuSmartfony towarzyszą nam wszędzie: w szkole, w pracy, podczas uprawiania sportu czy wylegiwania się w domu. By sprostać różnym warunkom, w których muszą przetrwać telefony, producenci prześcigają się w wykorzystywaniu coraz trwalszych materiałów do produkcji urządzeń.

Więcej…

   

Vainglory - rewolucja MOBA na androida

Gry na androidaCo to takiego? - dla laika skrót moba (czyt. multiplayer online battle arena) możemy rozszyfrować jako formę rozgrywki internetowej z prawdziwymi ludźmi w rzeczywistym czasie, w której gracze łączą się w drużyny a ich głównym zadaniem oprócz zabijania setek potworów jest zniszczenie bazy przeciwnika.

Więcej…

 

System operacyjny w smartfonie - jaki wybrać?

System operacyjny w smartfonieZakup nowego telefonu to poważna decyzja, dlatego zanim wybierzemy odpowiedni model, warto zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat jego działania oraz wydajności.

Więcej…