Oprogramowanie

4 najważniejsze kwestie dotyczące licencji

Kwestie dotyczące licencjiBycie twórcą dobra niematerialnego (stanowiącego utwór w rozumieniu prawa autorskiego) niesie za sobą wiele korzyści, które wynikają przede wszystkim z możliwości jego ekonomicznej eksploatacji. Szczególną postacią eksploatacji utworu jest możliwość udzielenia licencji, na podstawie której osoba trzecia nabywa możliwość legalnego korzystania z utworu.

Więcej…

 

Zakup licencji programów komputerowych - jak zmniejszyć koszty licencji?

Licencje programów komputerowychZ perspektywy właścicieli małych i średnich firm, a tym bardziej osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, zakup licencji systemów operacyjnych i programów komputerowych stanowi kosztowny wydatek, który może mocno nadszarpnąć firmowy budżet.

Więcej…

   

Przegląd darmowych programów do projektowania wnętrz

Nowoczesne projektowanie wnętrzW sieci znaleźć można wiele stosunkowo prostych w obsłudze darmowych programów, dzięki którym mamy możliwość stworzyć mniej lub bardziej profesjonalną wizualizację wnętrza. Programy te cieszą się dużą popularnością, ponieważ praktycznie każdy od razu po pobraniu i instalacji, bez konieczności wydawania pieniędzy na zakup niezbędnych licencji, może zacząć projektowanie. Oto niektóre z nich:

Więcej…

 

Najlepsze programy do tworzenia muzyki

Program do tworzenia muzykiCo do tego nie ma żadnych wątpliwości. Programy służące do tworzenia muzyki to na pewno innowacyjna technologia w zakresie oprogramowania multimedialnego. Za sprawą dużej ilości funkcji oraz możliwości można je wykorzystać chcąc skomponować profesjonalną muzykę.

Więcej…