TOP 10 projektorów przenośnych

Przenośny projektorProjektor jest nieodłącznym elementem wyposażenia szkół, sal konferencyjnych, uczelni, centrów biznesowych oraz firm. Doskonale sprawdza się również w zaciszu domowym, gdzie wykorzystuje się go jako projektor zamiast TV. Parametry techniczne tego typu urządzeń pozwalają na otrzymanie odpowiedniej jakości obrazu i komfortu użytkowania. Jaki projektor przenośny wybrać?

Ranking TOP 10 projektorów przenośnych

10. Projektor WANBO Youpin T2 Mini

Ranking najlepszych projektorów przenośnych rozpoczyna projektor WANBO Youpin T2 Mini, który dostarcza ogromnych wrażeń w dowolnym miejscu i czasie.

9. Projektor XIAOMI MI Smart 2

Projektor XIAOMI MI Smart 2 to urządzenie, które wyposażono w wiele przydatnych funkcji i nowoczesnych technologii. XIAOMI MI Smart 2 pozwala cieszyć się doskonałym obrazem, dźwiękiem oraz dużą mobilnością. Co ważne, urządzenie to waży zaledwie 1,3 kg.

Przenośny projektor

8. Projektor przenośny ASUS ZenBeam S2

Urządzenie ASUS ZenBeam S2 może być wykorzystane do oglądania filmów, ale i do wyświetlania prezentacji i zdjęć w domu. Model ten oferuje najwyższej jakości obraz i dźwięk.

7. Projektor ASUS H1

Model projektora ASUS H1 posiada rozdzielczość Full HD 1920 x 1080p, jasność 3000 ANSI lumenów oraz szeroką paletę kolorów. Połączenie tych wszystkich funkcji zapewnia wysoki kontrast, wyraźny obraz oraz żywe barwy. Wyświetlane filmy, zdjęcia i prezentacje są pozbawione blaknięcia dzięki światłu LED RGB.

6. Projektor PHILIPS PicoPix Max One PPX520

Dzięki automatycznej korekcji trapezowych zniekształceń i obrotu oraz regulacji ostrości obrazu - możesz umieścić projektor PHILIPS PicoPix Max One PPX520 praktycznie w każdym miejscu. Urządzenie automatycznie dostosuje się do tego, w jakim miejscu ma być projekcja filmu, zdjęć czy prezentacji.

5. Projektor przenośny INFOCUS IN114xa

Projektor INFOCUS IN114xa to model o bardzo dobrych parametrach do zastosowań domowych i biurowych. Stanowi on doskonałą alternatywę dla wyjścia do kina. Urządzenie to charakteryzujący się doskonałą jakością obrazu oraz wysokim kontrastem.

4. Projektor EPSON EH-TW740

EPSON EH-TW740 to urządzenie wyposażone w funkcjonalną matrycę 3LCD oraz specjalny korektor, dzięki któremu możesz korygować obraz zarówno w poziomie jak i pionie. Sprzęt ten charakteryzuje się także wysokim - 16000:1 współczynnikiem kontrastu oraz możliwością projekcji obrazu panoramicznego w skali 16:9.

3. Projektor LG HF60LSR LED

Projektor przenośny LG HF60LSR LED to niezwykle uniwersalny sprzęt, który sprawdzi się w różnych okolicznościach. Doskonale sprawdzi się podczas wystąpienia publicznego, lekcji w szkole oraz wieczornego seansu filmowego wraz z najbliższymi w domu. LG HF60LSR LED poradzi sobie wszędzie.

Przenośny projektor

2. Projektor ASUS ZenBeam Latte L1

Urządzenie ASUS ZenBeam Latte L1 to projektor, dzięki któremu wyświetlanie prezentacji czy oglądanie filmów jest wyjątkowo proste. Możesz z niego korzystać gdziekolwiek jesteś. Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 to mały projektor o wadze 0,585 g. Dzięki temu możesz go zabrać ze sobą i cieszyć się przyjemnością oglądania filmów w domu, na działce czy też na kempingu.

1. Projektor przenośny SAMSUNG The Freestyle Wi-Fi Tizen Smart TV do 100"

Zestawienie najlepszych projektorów przenośnych zamyka urządzenie Samsung FreeStyle. Dzięki swojej obrotowej i kompaktowej konstrukcji możesz wyświetlać filmy, prezentacje czy zdjęcia na dowolnej powierzchni. Projektor ten pozwala stworzyć prawdziwe kinowe emocje dzięki obrazowi wielkoformatowemu o przekątnej 100 cali!

Komentarze